1b.app
Скопійоване посилання -

Експорт товарів в XML для Епіцентру

Необходим экспорт товаров в xml для Эпицентра ?
Нужно настроить экспорт товаров в xml в других прайс площадок ?
Всё это доступно в последней версии OneBox OS - просто установи и настрой автоматизацию! Установить последнюю версию OneBox OS
Добридень! Підкажіть, як можливо в боксі сформувати індивідуальне посилання за форматом:
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<yml_catalog date="{date}">
<offers>
<offer id="7788476" available="true">
<price>99</price>
<price_old>199</price_old>
<category>Каструлі</category>
<picture>https://cdn.the-village.ru/the-village.jpg</picture>
<picture>https://vogue.ua/cache/inline_990x.jpeg</picture>
<vendor>Nike</vendor>
<name lang="ru">назва російською</name>
<name lang="ua">назва українською</name>
<description lang="ru">Опис російською</description>
<description lang="ua">Опис українською</description>
<weight>555</weight>
<width>66</width>
<height>77</height>
<length>88</length>
<barcode>482999304545;48
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Створіть новий прайс майданчик, з промом, наприклад, підпишіть його як Епіцентр і поставте дію на вивантаження. Щоб прибрати: <param name="Стан">Новий</param> вимкніть галочки, які вивантажують фільтр у дії.
Щоб не вивантажувати валюти корективи, і категорії категорії можна зробити доопрацювання - 1ч.
03.06.2021, 14:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ви маєте на увазі прибрати параметри у картках товарів? Якщо так, параметри вивантажуються на інші майданчики, там параметри потрібні
03.06.2021, 14:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ні, я маю на увазі зробити в дії, яка генерує файлик налаштування. Якщо ввімкнути налаштування у файл, не вивантажуватимуться вказані вище поля.
03.06.2021, 14:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Щоб прибрати: <param name="Стан">Новий</param> вимкніть галочки, які вивантажують фільтр у дії. Як дія називається, щоб усунути параметри?
03.06.2021, 15:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://admin.newtrend.team/admin/auto/action/hour/edit/ ймовірно одне з цих "Експортувати продукти у форматі YML", вам ймовірно видніше який файл ви дивитеся і якою дією він генерується
03.06.2021, 15:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Влізу до вас у розмову, бо тема та сама.
У даному xml для мене найбільшу складність представляє створити yml, в якому товар буде мати параметри не тільки у тега offer, але й у тегів всередині оффера.
Як додати параметри до тегів? У даному yml епіцентр вимагає параметри lang="..." до тегів імені та опису.
Без цього, т.к. по їхньому доку це обов'язкові поля https://my.epicentrk.ua/support/yak-importuvaty-tovary-xml
03.06.2021, 16:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Теж доведеться доопрацьовувати, якщо в цю дію робити. Додавати lang=ru до всіх імен та описів займе близько години. Якщо потрібно на ru та на ua вивантажувати – 2ч.
Також у нас є дія "Інтеграція продуктів XML (Експорт)", наскільки я розумію, ви зможете налаштувати вивантаження вручну через нього. Проблеми можуть виникнути лише з атрибутами lang="ru", але їх можна брати з допполей, заповнивши при цьому їх у всіх продуктах значенням ru, наприклад.
03.06.2021, 17:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сніжок
Смерть насувається на Бруклін, має великі зуби і пухнастий хвостик. писав/ла:
Також у нас є дія "Інтеграція продуктів XML (Експорт)", наскільки я розумію, ви зможете налаштувати вивантаження вручну через нього. Проблеми можуть виникнути лише з атрибутами lang="ru", але їх можна брати з допполей, заповнивши при цьому їх у всіх продуктах значенням ru, наприклад.

Розглядала цей варіант теж, у нас майже всі потрібні по доці поля і так в додаткових полях дублюються або тільки там і живуть. Але там свої нюанси:
1. Параметри lang="ru/ua". Я так розумію і в цій дії, щоб таке додавати, треба буде доопрацювання робити?
2. <offer id="..." available="true">. Скільки не пробувала раніше, а available="true/false" не виходило вивантажити, тільки available="1/0". Хоча, можливо, цей момент буде не критичним, всі до сьогодні погоджувалися взяти в роботу і з 1/0.
3. Обов'язкове (за докою) поле <yml_catalog date="{date}">. В універсальному вивантаженні ні xml на yml_catalog не можна змінити, ні змінну з датою вставити в шапку.
з.ы.: Є там ще один рядок, що бентежить мене в доці. Я сподіваюся це тільки моя багата фантазія і вони не просять у реальності суворо дотримуватися в yml порядку тегів...
03.06.2021, 17:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чорниця Людмила
Клієнт писав/ла:
1. Параметри lang="ru/ua". Я так розумію і в цій дії, щоб таке додавати, треба буде доопрацювання робити?

за ідеєю в допполі потрібно прописати name/ або namr і поставити "Це атрибут"
2. Залежить від того, як читають із того боку дані. Зазвичай 1 і true це те ж саме, якщо немає жорсткої типізації.

Чорниця Людмила
Клієнт писав/ла:
3. Обов'язкове (за докою) поле <yml_catalog date="{date}">. В універсальному вивантаженні ні xml на yml_catalog не можна змінити, ні змінну з датою вставити в шапку.

це доведеться доопрацьовувати, займе близько години.

Чорниця Людмила
Клієнт писав/ла:
з.ы.: Є там ще один рядок, що бентежить мене в доці. Я сподіваюся це тільки моя багата фантазія і вони не просять у реальності суворо дотримуватися в yml порядку тегів...

Якщо їм буде важливий порядок, доведеться спеціально робити окрему дію, де дотримуватись порядку. Але у форматі xml порядок тегів не важливий, якщо тільки не через одне місце його розбирати.
Ви можете згенерувати руками тестовий файлик, де переставити рандомно порядок і "годувати" парсеру Епіцентру, якщо продукти завантажить, значить порядок не важливий. Якщо ні - робитимемо окрему дію.
03.06.2021, 17:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Курлик
курлик-курлик написав:

Шкода, що не спрацювали методи для проставляння параметрів.
name/lang= дає "масив" <name><lang=></lang=></name>.
Просто простановка параметра сприймається дією як цілий тег, а чи не тег з параметром Якщо залишати у параметрі лапки навколо значення, то від лапки і остаточно висловлювання нічого не зберігається (що логічно).
На даному етапі нам, напевно, буде простіше через ексель вивантажувати інформацію про товар.
Спасибі за допомогу.
04.06.2021, 12:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Петречко Василий
Іменна ліцензія

Черник Людмила написав:

Курлик
курлик-курлик написав:

Шкода, що не спрацювали методи для проставляння параметрів.
name/lang= дає "масив" <name><lang=></lang=></name>.
Просто простановка параметра сприймається дією як цілий тег, а чи не тег з параметром Якщо залишати у параметрі лапки навколо значення, то від лапки і остаточно висловлювання нічого не зберігається (що логічно).
На даному етапі нам, напевно, буде простіше через ексель вивантажувати інформацію про товар.
Спасибі за допомогу.

Добрий день. Та ж проблема. Вийшло якось вирішити штатними засобами? - Чи потрібно все-таки робити доопрацювання?
22.07.2021, 16:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Петречко Василь
ФОП Петречко Василь Анатолійович написав:
Добрий день. Та ж проблема. Вийшло якось вирішити штатними засобами? - Чи потрібно все-таки робити доопрацювання?

Добрий день. Ні, штатними без доопрацювання тут аж ніяк. Ми поки що відклали цю інтеграцію.
22.07.2021, 16:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Петречко Василий
Іменна ліцензія

Чорниця Людмила
Клієнт писав/ла:
) поле <yml_catalog date="{date}">. В універсальному вивантаженні ні xml на yml_catalog не можна змінити, ні змінну з датою вставити в шапку.

Добрий день.
Може у складчину сплатимо доопрацювання YML?
08.09.2021, 22:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Петречко Василий
Іменна ліцензія

anonymous duck
OneBox production
Співробітник писав/ла:

Чорниця Людмила
Клієнт писав/ла:
1. Параметри lang="ru/ua". Я так розумію і в цій дії, щоб таке додавати, треба буде доопрацювання робити?

за ідеєю в допполі потрібно прописати name/ або namr і поставити "Це атрибут"
2. Залежить від того, як читають із того боку дані. Зазвичай 1 і true це те ж саме, якщо немає жорсткої типізації.

Чорниця Людмила
Клієнт писав/ла:
3. Обов'язкове (за докою) поле <yml_catalog date="{date}">. В універсальному вивантаженні ні xml на yml_catalog не можна змінити, ні змінну з датою вставити в шапку.

це доведеться доопрацьовувати, займе близько години.

Чорниця Людмила
Клієнт писав/ла:
з.ы.: Є там ще один рядок, що бентежить мене в доці. Я сподіваюся це тільки моя багата фантазія і вони не просять у реальності суворо дотримуватися в yml порядку тегів...

Якщо їм буде важливий порядок, доведеться спеціально робити окрему дію, де дотримуватись порядку. Але у форматі xml порядок тегів не важливий, якщо тільки не через одне місце його розбирати.
Ви можете згенерувати руками тестовий файлик, де переставити рандомно порядок і "годувати" парсеру Епіцентру, якщо продукти завантажить, значить порядок не важливий. Якщо ні - робитимемо окрему дію.

Підкажіть, скільки буде коштувати до зробити окрему дію для Епіцентру?
08.09.2021, 22:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Якщо робити окрему інтеграцію з Епіцентр, це займе приблизно 12год
24.09.2021, 12:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

мені цікаво
у мене є дві години на доопрацювання як хмарного клієнта.
24.09.2021, 14:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Добрий день. Якщо робити окрему інтеграцію з Епіцентр, це займе приблизно 12год

Це коштує інтеграція та замовлень та товарів?
24.09.2021, 18:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ні, йдеться про створення xml файлу. Про імпорт процесів у цій задачі не йшлося
27.09.2021, 17:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Моєму клієнту також цікава інтеграція. Якщо є охочі скинуться на доопрацювання – пишіть
06.10.2021, 09:26
https://qube-soft.com/ crm erp onebox qubesoft внедрение аналитика 1с интегратор Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Петречко Василий
Іменна ліцензія

Короп Владислав Павлович
КТС
Співробітник писав/ла:
Моєму клієнту також цікава інтеграція. Якщо є охочі скинуться на доопрацювання – пишіть

Цікаво
06.10.2021, 14:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

в епіцентрі поки що немає АПІ, кажуть пилять, але коли буде не зрозуміло.
Вивантаження запропонували робити через сторонній сервіс https://foks.biz/
товари, ціни відсатки можна, а ось приймати замовлення треба сидіти курити в їхньому кабінеті і чекати коли прилетить замовлення.
30.11.2021, 14:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Захарюгін Юрій Олегович написав:
а ось приймати замовлення треба сидіти курити в їхньому кабінеті і чекати коли прилетить замовлення.

дуже зручний маркетплейс)
30.11.2021, 14:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Підкажіть, з приводу ru/ua вийшло у когось зробити? в цій темі обговорювалося але мені не вдалося це реалізувати /
17.08.2022, 12:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Захарюгин Юрий Олегович
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Морозов Сергій Сергійович
Сергій Морозов писав/ла:
Підкажіть, з приводу ru/ua вийшло у когось зробити? в цій темі обговорювалося але мені не вдалося це реалізувати /

Привіт колега, я довго мучився, у мене теж не вантажить за посиланням, якісь помилки...
восени коли познайомивши з епіцентром, тестовий прайс зробила, менеджер перевірив, до них все зайшло, але взимку чи навесні у них щось змінилося і тепер нефіга не вантажиться.
а в ручну вантажити з ПК, і витикати в їхньому кабінеті на замовлення геморно.
загалом надіслав їх до тих пір, поки АПІ не запилять нормальне, і інтеграція в боксі не з'явиться.
17.08.2022, 14:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар