1b.app
Скопійоване посилання -

Як завантажувати ціни та наявність товарів через YML з Prom.ua без оновлення категорій?

Нужно загружать цены и наличие товаров через YML с Prom.ua ?
У нас есть решение! Посмотреть решение
Завдання: У боксі своє дерево категорій (це зроблено для автоматизації з розеткою, тому що продукти потрапляють у неправильну категорію). В автоматизації щодня коштує імпорт товарів з Пром, але якщо категорія така як на промі не знайдена бокс створює нову, або кидає в корінь.
Нам потрібно налаштувати імпорт тільки цін, наявності, фото та URL (посилання на сайт виробника).
Через яку автоматичну дію найкраще це робити, щоб не робити дублі товарів і категорій?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Якщо ви говорите про тег <categories></categories> - тоді в дії "Експортувати продукти у форматі YML" немає такої настройки. У самого така ж проблема. На розетці одна структура категорій, але в Промі інша.
Спробуйте скористатись іншою дією "PromUA / Експорт продуктів у форматі XLS".
22.04.2021, 17:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

а навіщо мені XLS якщо мені потрібно автоматизувати вивантаження Prom -> Box -> Розетка?
Мені потрібно, щоб в Бокс з Прома потрапляли ціни та наявність. при цьому структура категорій залишалася така ж, як я в боксі зробив, а не оновлювалася заново з прома!
22.04.2021, 17:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ремезович Валентин писав/ла:
Мені потрібно, щоб в Бокс з Прома потрапляли ціни та наявність. при цьому структура категорій залишалася така ж, як я в боксі зробив, а не оновлювалася заново з прома!

Чи дія "Promua / Імпорт продуктів (раз на годину)" не вирішує ваше завдання?
Там спрощене оновлення продуктів, без категорій - чисто ціни, наявність, знижка, опис, зображення, характеристики.
23.04.2021, 17:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар