1b.app
Скопійоване посилання -

Помилка при розвантаженні XML для Rozetka з повним списком Атрибутів/Фільтрів товару

В автоматизації: Експортувати продукти у форматі XML (Rozetka.ua)
При увімкненому налаштуванні:
[ ] Вивантажувати всі фільтри з картки товару (додаткові параметри нижче ігноруватимуться)
Після вивантаження, XML файл генерується неправильно з помилкою......"помилка прикріплена"
Автоматизація для Прома у ФОРМАТІ ХМЛ з усіма фільтрами з картки вивантажується коректно без помилок
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Здрастуйте. Відкрийте файл на вказаному місці у зазначеному рядку і подивіться, що не так з xml. Найімовірніше йому не подобається назва вашого фільтра або ще щось із даних.
01.04.2021, 14:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.

Дмитро
the oldest of the Ents написав:
Добрий день. Відкрийте файл на вказаному місці у зазначеному рядку і подивіться, що не так з xml. Найімовірніше йому не подобається назва вашого фільтра або ще щось із даних.

Я так відключив вже не один товар як експеримент..... Найімовірніше, а це 1001% ЦЕ БАГ
Якби щось не подобалося, то я вірю, що на 1 товарі, а коли я відключив уже мінімум 12 штук, це не серйозно.
Так само аргументом є те, що Дія по генерації ФІДА для Prom.UA працює справно з усіма Фільтрами/Характеристиками.
01.04.2021, 15:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Скиньте приклад файлу, я подивлюся на 1001% баг
01.04.2021, 18:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.

Дмитро
the oldest of the Ents написав:
Скиньте приклад файлу, я подивлюся на 1001% баг

))))) Прикладаю
02.04.2021, 12:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

param name="Режим зйомки "День/ніч"">так
або param name="Діаметр шланга (")"
У назві фільтра є ", що неприпустимо в назві атрибута xml. Варіанти рішення:
1. Ви змінюєте назву фільтра, щоб у них не було символів керування "
2. Ми робимо доопрацювання, щоб подібні назви готувалися для вивантаження в xml. Доопрацювання займе 1ч
02.04.2021, 13:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.

Дмитро
the oldest of the Ents написав:
param name="Режим зйомки "День/ніч"">так
або param name="Діаметр шланга (")"
У назві фільтра є ", що неприпустимо в назві атрибута xml. Варіанти рішення:
1. Ви змінюєте назву фільтра, щоб у них не було символів керування "
2. Ми робимо доопрацювання, щоб подібні назви готувалися для вивантаження в xml. Доопрацювання займе 1ч

Ок, супер доопрацювання перейменування))))))) а чому у фід Прома тоді все коректно вивантажується?
02.04.2021, 13:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.
Моя думка в даному випадку, що ФІД для прома працює коректно, а ось ФІД для Розетки НЕДОРАБОТАТ до кінця.
Бо давайте дивитися на це правильно .... структура хмл не чим не відрізняється за винятком деяких тегів
А відмінність в автоматизаціях суто в налаштуваннях відповідно до специфікації платформи.
02.04.2021, 13:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Герасименко Вадим Валерійович
BAAs, Директор написав:
Бо давайте дивитися на це правильно .... структура хмл не чим не відрізняється за винятком деяких тегів
А відмінність в автоматизаціях суто в налаштуваннях відповідно до специфікації платформи.

xml у дії збирається руками а не якимось пакетом, відповідно правки в одній дії ніяк не впливають на іншу
02.04.2021, 13:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.

Дмитро
the oldest of the Ents написав:
xml у дії збирається руками а не якимось пакетом, відповідно до правки в одній дії ніяк не впливають на інше

ДОБРЕ ДМИТРИЙ ДОБРОТКА ЗНАЧИТЬ ДОРОБОТКА... Вами не КОРЕКТНО ЗРОБЛЕНОГО ХМЛ, руками ваших фахівців в окремій дії.
Виставляйте, будь ласка, оплату мені зараз дорожче Вам щось доводитиме, на жаль я прив'язаний на даний момент до цієї системи.
02.04.2021, 13:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наскільки я бачу ви на хмарі, я вже поставив інвестицію коли відповів вам пів години тому
02.04.2021, 13:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.

Dobby
best house-elf ever написав:
Наскільки я бачу ви на хмарі, я вже поставив інвестицію коли відповів вам пів години тому

У Вашому повідомлення, несло коротке розуміння як пишуться дії, але не чого біліше...
Дякую за більш розгорнуту відповідь, ваших подальших дій, чекатиму
Суть насправді не в 1 годині доопрацювання… Ви повинні це зрозуміти
02.04.2021, 13:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Герасименко Вадим Валерійович
BAAs, Директор написав:
Ви повинні це зрозуміти

на жаль не розумію, що я повинен зрозуміти
02.04.2021, 17:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.

Dobby
best house-elf ever написав:
на жаль не розумію, що я повинен зрозуміти

Не суть, вже...
Дайте, будь ласка, більше конкретики, Що буде далі і коли можна буде фід передати Маркетплейс на обробку.
02.04.2021, 18:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Вивантажив на optidrop
20.04.2021, 13:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар