1b.app
Скопійоване посилання -

Як зробити вибірку щодо експорту зображень товару?

Доброго дня!
Підкажіть, як можна для різних прайс-майданчиків (Пром, розетці) та інших вивантажень загалом, налаштувати вибір імпорту конкретних зображень товару?
Приклад: для Прома потрібно вивантажувати одні зображення, а для Розетки інші, а третє взагалі не вивантажувати нікуди - https://prnt.sc/zr1w6x
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день.
Такої можливості у системі немає.
17.02.2021, 14:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Добрий день.
Такої можливості у системі немає.

А якщо доопрацювати? Скільки це буде коштувати?
17.02.2021, 14:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
А якщо доопрацювати? Скільки це буде коштувати?

Як ви це бачите?
Я поки не можу вигадати якийсь простий і зрозумілий алгоритм
17.02.2021, 17:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Як ви це бачите?
Я поки не можу вигадати якийсь простий і зрозумілий алгоритм

Я бачу реалізацію цього функціоналу тільки через додаткове вікно (https://i.imgur.com/x6PVkoc.jpg), в якому будуть перераховані картинки кожним окремим рядком, а в цьому рядку буде вибір майданчика або іншого імпорту. Базово якось так https://i.imgur.com/1SXuGy6.jpg
Але думаю цей варіант, зашкалюватиме за часом і ціною.
А якщо зробити хоча б такий варіант: не важливо який майданчик чи імпорт, для кожного товару варто щось на зразок
- Вкл – використовувати при імпорті;
- Вимк - не використовувати при імпорті.
Скільки така реалізація може коштувати?
17.02.2021, 20:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Але думаю цей варіант, зашкалюватиме за часом і ціною.

Розробка подібного + рефакторинг дій під це – близько 60 годин.

Юрченко Роман Сергійович написав:
А якщо зробити хоча б такий варіант: не важливо який майданчик чи імпорт, для кожного товару варто щось на зразок
- Вкл – використовувати при імпорті;
- Вимк - не використовувати при імпорті.
Скільки така реалізація може коштувати?

Виходить, що для всього товару вказувати вивантажувати всі його фото чи ні?
Тоді вам потрібно для потрібної дії перевірку на те додаткове поле товару (галочка "Вивантажувати зображення" наприклад) зробити?
18.02.2021, 11:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Розробка подібного + рефакторинг дій під це – близько 60 годин.

Так, функціонал був би реально класний, але ціна зашкалює. Працюватиму без нього)))

Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Виходить, що для всього товару вказувати вивантажувати всі його фото чи ні?

Так, ви мене правильно зрозуміли.

Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Тоді вам потрібно для потрібної дії перевірку на те додаткове поле товару (галочка "Вивантажувати зображення" наприклад) зробити?

Підкажіть, а в яких діях, може ще десь ця галочка стоятиме? І як це виглядатиме/працюватиме наприклад у дії "PromUA / Експорт продуктів у форматі XLS"?
18.02.2021, 11:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Так, функціонал був би реально класний, але ціна зашкалює. Працюватиму без нього)))

У вашому випадку – так. Але якщо це будуть використовувати лише кілька клієнтів із сотень/тисяч - не думаю, що це функціонал можна назвати "корисним"))

Юрченко Роман Сергійович написав:
Так, ви мене правильно зрозуміли.

ну так давайте обговоримо конкретну дію, яку ви використовуєте - і придумаємо щодо неї рішення.

Юрченко Роман Сергійович написав:
Підкажіть, а в яких діях, може ще десь ця галочка стоятиме? І як це виглядатиме/працюватиме наприклад у дії "PromUA / Експорт продуктів у форматі XLS"?

Не впевнений, що вона є десь.
Наприклад, якщо вас цікавить така можливість у дії "PromUA/Експорт продуктів у форматі XLS" - то там постійно вивантажуються зображення в полі "Посилання_зображення".
Можна зробити налаштування "вивантажувати зображення продукту якщо поле одно Х" - але на жаль у документації за форматом файлу https://support.prom.ua/hc/ua/articles/360004960817-%D0%98%D0%BC%D0% BF%D0%BE%D1%80%D1%82-%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B7-Excel-%D1%84%D0%BE%D1%80% D0%BC%D0%B0%D1%82-%D1%84%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE%D0%B2-XLS-X-%D0%B8-CSV немає інформації про тому, що буде якщо не передати поле порожнім - чи видалятися зображення чи нічого не зміниться? Цей момент я рекомендую вам уточнити у техпідтримки Прома, і якщо зображення не видалятиме - можна зробити таке налаштування за 3 години
18.02.2021, 15:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар