1b.app
Скопійоване посилання -

Kasta.ua вивантаження товарів, а також наявності та ціни

Интересует настройка работы с Kasta.ua?
Наши партнеры интеграторы с радостью вам помогут!
Мы подготовили список партнеров - вы можете сами выбрать того, кто вам походит. Посмотреть список
Добрий день. У боксі є програма для Каста. там лише передача наявності за штрих-кодом. Мені потрібна передача наявності+цін+нового товару. Я так розумію, можна зробити за допомогою апі тільки. Чи можна за допомогою фахівців onebox це зробити і скільки годин це буде?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Олексій писав/ла:
Добрий день. У боксі є програма для Каста. там лише передача наявності за штрих-кодом. Мені потрібна передача наявності+цін+нового товару. Я так розумію, можна зробити за допомогою апі тільки. Чи можна за допомогою фахівців onebox це зробити і скільки годин це буде?

так можна це доопрацювати
за часом орієнтовно 12ч
19.01.2021, 15:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

Олексій писав/ла:
Добрий день. У боксі є програма для Каста. там лише передача наявності за штрих-кодом. Мені потрібна передача наявності+цін+нового товару. Я так розумію, можна зробити за допомогою апі тільки. Чи можна за допомогою фахівців onebox це зробити і скільки годин це буде?

так можна це доопрацювати
за часом орієнтовно 12ч

Дякую
21.01.2021, 09:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар