1b.app
Скопійоване посилання -

Перестали експортуватися фіди з date="2022-12-29 16:06:23"

Доброго часу доби.
Допоможіть розібратися чому перестав працювати Крон вартовий з експорту фідів.
Почалися проблеми із Покупцями, що залишки сайту не відповідають.
Перейшов на фіди які в годинниковому кроні включені і побачив що всі сформовані востаннє аж date="2022-12-29 16:06:23
Допоможіть вирішити проблему, будь ласка.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

GERA
BAAs Dev.
Так само прошу перевірити в цілому Автоматику Особливо хвилинну і годинну у мене чомусь змішалися додані дії і в хвилинному кроні з'явилася половина дій, які раніше були тільки в годинниковому кроні і сортування в потрібному мені порядку перестало працювати в годинниковому з тими діями, які почали відображатися в хвилинному кроні.
12.01.2023, 22:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.
Знайшов проблему, через яку фіди не генерувалися. Посилання були за старим доменом (пере зберіг налаштування експорту для пром і начебто запрацювало)
А ось з Автоматикою хвилинної та вартової так і не зміг розібратися.
12.01.2023, 22:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


GERA написав:
А ось з Автоматикою хвилинної та вартової так і не зміг розібратися.

є дії, які можуть працювати і в хвилинному режимі, і в годинному - тому вони можуть відображатися і там і там - але запускатися будуть тільки відповідно до налаштованого
24.01.2023, 23:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.

Устименко Ігор
OneBox production написав:

GERA написав:
А ось з Автоматикою хвилинної та вартової так і не зміг розібратися.

є дії, які можуть працювати і в хвилинному режимі, і в годинному - тому вони можуть відображатися і там і там - але запускатися будуть лише відповідно до налаштованого

Я чудово зрозумів що деякі дії почали працювати і в тому і в тому кроні, читав новини та монітору їх регулярно, дякую )))
Але проблема утворилася трохи інша.
У мене налаштовані дії вартового почали відображатися в хвилинному.... відповідно і сортування порядку спрацьовування почало працювати не коректно. Якщо я заходжу, і ХХ дії виставляю в потрібному мені порядки, вони не зберігаються тому що... не знаю чому... напевно тому, що вони є і в хвилинному кроні.
17.02.2023, 07:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


GERA написав:

Устименко Ігор
OneBox production написав:

GERA написав:
А ось з Автоматикою хвилинної та вартової так і не зміг розібратися.

є дії, які можуть працювати і в хвилинному режимі, і в годинному - тому вони можуть відображатися і там і там - але запускатися будуть лише відповідно до налаштованого

Я чудово зрозумів що деякі дії почали працювати і в тому і в тому кроні, читав новини та монітору їх регулярно, дякую )))
Але проблема утворилася трохи інша.
У мене налаштовані дії вартового почали відображатися в хвилинному.... відповідно і сортування порядку спрацьовування почало працювати не коректно. Якщо я заходжу, і ХХ дії виставляю в потрібному мені порядки, вони не зберігаються тому що... не знаю чому... напевно тому, що вони є і в хвилинному кроні.

не впливає на це хвилинний крон
можете відео записати мені?
09.03.2023, 22:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар