1b.app
Скопійоване посилання -

як передати ТТН Нової Пошти на Пром?

Зараз у Прома є правило, що поки немає ТТН у замовленні, то клієнт може скасувати замовлення, і виникла потреба передавати ТТН у Пром, підкажіть, не знайшов як це зробити
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Можете використати дію "PromUA / Зберегти номер декларації доставки поточного процесу"
03.11.2022, 14:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Таровик Дмитрий Николаевич
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Марія
OneBox production написав:
Можете використати дію "PromUA / Зберегти номер декларації доставки поточного процесу"

ну це тоді потрібно у промі генерувати ТТН і з Прома тягнути виходити. Запитали у Прома
то в них немає такого функціоналу
03.11.2022, 17:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Таровик Дмитро Миколайович написав:
то в них немає такого функціоналу

у них в АПІ є можливість. Якщо такої можливості немає, то, можливо, вони оновили АПІ без оновлення документації
https://prom.ua/cloud-cgi/static/uaprom-static/docs/swagger/index.html#/Delivery...
03.11.2022, 17:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Таровик Дмитрий Николаевич
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Марія
OneBox production написав:
Можете використати дію "PromUA / Зберегти номер декларації доставки поточного процесу"

спробую
03.11.2022, 17:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вам потрібно зайти в замовлення, у правому верхньому кутку вибрати налаштування скрін 1 , вибрати етап на якому буде передаватися ттн на пром (у мене це надіслано клієнту) та додати автоматичну дію "PromUA / Зберегти номер декларації доставки поточного процесу". У мене при переході на етап "відправлений клієнту" ТТН передається на пром
03.11.2022, 21:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Таровик Дмитрий Николаевич
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Andrew написав:
Вам потрібно зайти в замовлення, у правому верхньому кутку вибрати налаштування скрін 1 , вибрати етап на якому буде передаватися ттн на пром (у мене це надіслано клієнту) та додати автоматичну дію "PromUA / Зберегти номер декларації доставки поточного процесу". У мене при переході на етап "відправлений клієнту" ТТН передається на пром

вчора налаштував, сьогодні перевірять співробітники
04.11.2022, 07:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар