1b.app
Скопійоване посилання -

Помилка при експорті

Добрий день. З'явилася якась помилка при експорті товару Я зрозумів, що щось пов'язане з ua, але не до кінця.
Підкажіть будь ласка у чому проблема.
Дякую
Посилання https://cabinet.tehnolavka.com.ua/media/export/12.xml
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

</description><name>Bluetooh-гарнітура Baseus S2 TWS Gray (NGS2-0G)</name><name ua></name ua><param name
у вас у xml є такий код. Наскільки я пам'ятаю, специфікація xml не дозволяє створювати теги в назвах яких є пробіл, наприклад "name ua"
22.09.2022, 11:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую.
Як бути, якщо це стандартне поле боксу?
22.09.2022, 11:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я впевнений на 99%, що ви донастроили кастомними полями або як то ще тег name ua або атрибут ua з порожнім закінченням, такого тега не може бути в дефолтному вивантаженні.
22.09.2022, 11:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
Я впевнений на 99%, що ви доналаштували кастомними полями або як то ще тег name ua або атрибут ua з порожнім закінченням, такого тега не може бути в дефолтному вивантаженні.

Так і є. Сам створив поле та створив проблему собі :D
спасибі за підказку
А підкажіть, будь ласка, як додати зробити експорт двох мов, будь ласка. Або створити іншу тему?
22.09.2022, 12:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

створіть краще нову і туди закиньте документацію на сервіс, який потрібно вивантажувати (у кожного сервісу воно по-різному). Вам підкажуть як вивантажити, можливо, навіть я підкажу.
22.09.2022, 12:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар