1b.app
Скопійоване посилання -

Оплата програми

Доброго дня!
30 травня встановив додаток OLX, було списано кілька доларів за 30 та 31 травня. Подивившись додаток, на жаль, це не те, на що я розраховував. Приблизно через годину після установки його видалив. У результаті програма видалена, але гроші за новий місяць (червень) списалися.
Будь ласка, допоможіть вирішити це питання, додаток важить у списку платних програм, але за фактом він був видалений у день встановлення.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Що ви хочете зробити?
і що не підійшло у додатку? як всі функції потрібні там є
09.06.2022, 15:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я передбачав автоматизацію з великими можливостями за прикладом з ПРОМ.
Розумію, що програма мабуть на початку свого шляху розвитку, але, на жаль, для мене це не покращує якість роботи в даний момент.
Після перегляду можливостей, програма була видалена протягом години після встановлення, прохання - повернути кошти списані за червень.
Ps І чудово було б надавати у платних додатках кілька тестових – безкоштовних днів, для ознайомлення.
09.06.2022, 21:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Микола писав/ла:
Я передбачав автоматизацію з великими можливостями за прикладом з ПРОМ.
Розумію, що програма мабуть на початку свого шляху розвитку, але, на жаль, для мене це не покращує якість роботи в даний момент.
Після перегляду можливостей, програма була видалена протягом години після встановлення, прохання - повернути кошти списані за червень.
Ps І чудово було б надавати у платних додатках кілька тестових – безкоштовних днів, для ознайомлення.

повернути гроші не проблема
краще дай список яких функцій не вистачає для його використання
09.06.2022, 22:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Передача інформації про продукти з OneBox в OLX за допомогою автоматичної дії типу "PromUA / Експорт продуктів у форматі XLS".
Кожне оголошення має свій унікальний номер, який я додам вручну в картку продукту в ONEBOX.
Дія має передавати:
1) Назва
2) Опис
3) Фотографії
4) Ціна
+ в автоматичній дії повинні бути можливості:
Для додавання водяного знаку до фотографій
Контактна особа та Номер телефону для всіх оголошень
Футер з текстом, який додаватиме інформацію в кінець опису. Це потрібно щоб швидко коригувати важливу інформацію, наприклад: "час роботи, умови покупки і т.п.", при цьому не чіпаючи опис кожного товару.
Це основний - мінімальний функціонал, який потрібен для роботи.
12.06.2022, 07:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дивно що ви захотіли передавати оголошення як товари а не як процеси) адже і спілкування легше через процеси
ну та гаразд
ваше побажання вже в роботі, думаю таку дію закінчимо через тиждень – півтори робити
22.06.2022, 08:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Микола писав/ла:
Дякую

давайте для тесту на 5 днів підключу апку пограєтесь із вивантаженням товарів, якщо актуально?
27.09.2022, 22:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар