1b.app
Скопійоване посилання -

Імпорт процесів з PrestaShop (проблема із завантаженням товарів у замовленнях)

Добрий день. Проблема наступна: у нас налаштована інтеграція з prestashop через ваш модуль, безпосередньо на імпорт замовлень із сайту. В цілому все працювало нормально, але іноді завантажувало замовлення, в яких не було товарів, хоча в адмінці сайту все норм, і в боксі даний товар є в списку продуктів. З учорашнього дня проблема стала масштабнішою. Потрібна допомога, щоб пофіксувати цю проблему. Приклади на скринях.
PS Не знаю чи це пов'язано, але вчора перейшли з тарифу 3 на тариф 5, поки ваші колеги оновлювали система не працювала десь годину-півтори, але заази без товарів були як до цього, так і після але вже більше.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Інтеграція з PrestaShop працює через базу даних. Найімовірніше при зміні тарифу, у вас змінився сервер, у результаті і IP сервера. Тобто спробуйте додати новий IP до списку дозволених для віддаленого підключення до бази даних, для користувача, за допомогою якого OneBox підключається.
15.07.2021, 00:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наскільки я бачу – проблема не з IP.
Додав логування з пошуку продуктів - можете оформити тестовий процес з продуктом https://nosorog.crm-onebox.com/admin/shop/products/190183/edit/?
15.07.2021, 11:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, зробив кілька замовлень на сайті цього товару.
15.07.2021, 11:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чи можете дати посилання на товар на сайті, де я сам зможу зробити тестові замовлення?
16.07.2021, 16:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую за відгук, але змогли розібратися зі свого боку, була проблема із затримкою підвантаження товарів у замовленні, умовно кажучи, замовлення формувалося відразу, а товари довантажувалися через хвилину, і відповідно бокс тягнув відразу без товару. Тему можна закрити.
19.07.2021, 11:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар