1b.app
Скопійоване посилання -

Не виводяться Description та H1 на сторінках брендів

Не виводяться Description та H1 на сторінках брендів. На сторінці бренду заповнюємо поля Але в коді сайту вони не відображаються
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Вкажіть, будь ласка, сторінки на сайті/адмінпанелі посиланнями
25.06.2021, 16:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

25.06.2021, 16:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У вас індивідуальний шаблон - мені знадобиться час на вивчення технічного завдання щодо його розробки на предмет виведення зазначених даних. Як буде результат – я повідомлю.
30.06.2021, 09:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень! Підкажіть будь ласка, чи є якась інформація про цей функціонал, чому налаштування не спрацьовують. Спасибі за відповідь.
07.07.2021, 09:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. На жаль, мені не вдалося знайти жодної інформації про те, що у вашому індивідуальному шаблоні повинні виводитися з зазначеного місця в зазначеному блоці вказані seo-складові.
Я можу порадити звернутися безпосередньо до персонального менеджера, з яким ви займалися розробкою вашого шаблону для вирішення цього питання.
07.07.2021, 14:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Це питання не обговорювалося ні з ким, я просто бачив цей функціонал у системі і думав, що він робітник, а за фактом немає
07.07.2021, 14:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень! Скільки коштує доопрацювати цей функціонал?
13.07.2021, 11:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Круглов Євген писав/ла:
Добридень! Скільки коштує доопрацювати цей функціонал?

для сторінки брендів - 1 год.
13.07.2021, 15:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Прошу надіслати рахунок на доопрацювання.
13.07.2021, 16:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень! Так і не отримав рахунок на пошту за це доопрацювання. Відправте, будь-ласка
03.08.2021, 11:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru




Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар