1b.app
Скопійоване посилання -

Імпорт продуктів з опціями з Opencart

Вітаю!

Питання стосується імпорту товарів із опціями. У налаштуваннях годинної дії "Імпорт продуктів із Opencart" є вибір полів для імпорту, серед них поле "Опції продуктів". При імпорті товарів із цим включеним полем, товар приходить без опцій. Наприклад, продукт https://box.lanita-shtor.com.ua/admin/shop/products/12025/edit/ , в опенкарт цього товару є опція "Ціна" і вона має два значення - "Оптова ціна" і " Ціна на відріз" кожне зі своєю ціною

Що мається на увазі під поняттям "Опції продуктів", чому не імпортуються стандартні оппенкарти опції товарів? І як передати в бокс налаштування товару зі своїми значеннями і цінами?

Файли для інтеграції з Opencart (у нас ocStore 3.0.3.7) завантажували тут https://1b.app/ru/forum/integration-with-onebox/7059-fayli-dlya-integratsii-open... Але в цьому скрипті немає запитів до таблиць із даними опцій продуктів (product_option, product_option_value). Можливо ці файли є неактуальними для нашої версії cms?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добридень. Імпорт товарів відбувається з підключенням до бд і зчитуванням від туди всієї інформації. З приводу того, чому у вас не затягує, на жаль підказати не можу так як у вас версія продукту mvp. Після переходу на os з радістю допоможу.
Гарного дня!
28.02.2023, 17:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Фокин Владимир Сергеевич
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

.dev
OneBox production написав:
Добридень. Імпорт товарів відбувається з підключенням до бд і зчитуванням від туди всієї інформації. З приводу того, чому у вас не затягує, на жаль підказати не можу так як у вас версія продукту mvp. Після переходу на os з радістю допоможу.
Гарного дня!

Дякуємо за увагу до теми та вашу відповідь! Але якщо повернутися до мого питання з приводу файлів інтеграції, і врахувати той факт, що в скрипті немає запитів до таблиць з даними опцій продуктів (product_option, product_option_value), може через це опції не підтягуються? Я правильно розумію суть інтеграції - все що забирає з БД model скрипт - ми в боксі і отримуємо?)
28.02.2023, 18:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фокін Володимир Сергійович писав/ла:
Але якщо повернутися до мого питання з приводу файлів інтеграції, і врахувати той факт, що в скрипті немає запитів до таблиць з даними опцій продуктів (product_option, product_option_value), може через це опції не підтягуються?


.dev
OneBox production написав:
Імпорт товарів відбувається з підключенням до бд та безпосередньо зчитуванням.

ключове слово у цьому повідомленні безпосередньо. Це означає, що ми безпосередньо робимо свої запити до бази. Не через файлики, а прямо прямо в базу.

Фокін Володимир Сергійович писав/ла:
Я правильно розумію суть інтеграції - все що забирає з БД model скрипт - ми в боксі і отримуємо?)

ні, у файлах, які ви закидаєте на опенкарт, використовується тільки 3-4 методи. Решта тягнеться безпосередньо з БД
28.02.2023, 19:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар