1b.app
Скопійоване посилання -

Отримання статусу оплати з Хорошоп

Добридень!
Підкажіть, яким чином можна подолати отримання статусу оплати з Хорошопа та внесення платежу пізніше, ніж буде застосована знижка?
Суть:
*заходить процес з Хорошопа,
*заходить знижка по процесу,
* сума оплати з Хорошопа без урахування знижки.
* сума процесу
Тобто. оплата заходить раніше, ніж сума процесу зі знижкою
Підкажіть, чи є готове рішення, чи потрібне доопрацювання?
Оригінальне питання доступне на версії: ru Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic

Відповіді:

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія
Питання актуальне: (
07.02.2023, 21:32
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень. Наскільки бачу створення платежу викликається до оновлення цін процесу. Я думаю, можна зробити налаштування, щоб додавало платіж після переходу в статус і оновлення сум. Займе 1год.
Можливо у видачі апі так само є поле із сумою платежу і можна брати суму яку сплатили від туди, тут зможу підказати якщо дасте сьогоднішнє оплачене замовлення та посилання на бокс, щоб глянути видачу апі
15.02.2023, 21:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вигадав варіант без доопрацювання:
Ставіть дві дії один за одним, перша без налаштувань створення платежу, друга з ними.
Першу дію створить замовлення, переключить на статус
Друге знайде замовлення, додасть до нього платіж.
Рішення щодо продуктивності так собі, але все ж таки.
ps якщо що, я Вас нічому такому не вчив))
15.02.2023, 21:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія

.dev
OneBox production написав:
Добридень. Наскільки бачу створення платежу викликається до оновлення цін процесу. Я думаю, можна зробити налаштування, щоб додавало платіж після переходу в статус і оновлення сум. Займе 1год.
Можливо у видачі апі так само є поле із сумою платежу і можна брати суму яку сплатили від туди, тут зможу підказати якщо дасте сьогоднішнє оплачене замовлення та посилання на бокс, щоб глянути видачу апі

Ось процес https://ptichkinsad.1b.app/4643/
Отримано замовлення, в автоматичній дії Імпорт замовлення з Хорошоп є дія "Проводити платіж на суму процесу, якщо замовлення оплачено в horoshop", а також "Імпортувати купон як фіктивний продукт з негативною ціною"
Платіж проводиться раніше, ніж спрацьовує сума перерахунку з урахуванням знижки
16.02.2023, 07:58
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія

.dev
OneBox production написав:
Вигадав варіант без доопрацювання:
Ставіть дві дії один за одним, перша без налаштувань створення платежу, друга з ними.
Першу дію створить замовлення, переключить на статус
Друге знайде замовлення, додасть до нього платіж.
Рішення щодо продуктивності так собі, але все ж таки.
ps якщо що, я Вас нічому такому не вчив))

Пробувала ))
На кілька статусів та через процедуру запуску знижки.
Без змін все одно;)
16.02.2023, 08:00
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ну це перший варіант, спробуйте другий з установкою двох дій. Раз на хвилину один за одним
16.02.2023, 11:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія


.dev

OneBox production написав:

Ну це перший варіант, спробуйте другий з установкою двох дій. Раз на хвилину один за одним



Не перераховує і з діями один за одним

Процес, що прийшов з Хорошопа https://ptichkinsad.1b.app/4997/

В цьому випадку не спрацював перерахунок "Імпортувати купон як фіктивний продукт із негативною ціною"

У цьому БП не прорахувало знижку і оплата зайшла раніше, ніж знижка https://ptichkinsad.1b.app/4985/
27.02.2023, 10:07
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.dev
OneBox production написав:
Я думаю, можна зробити налаштування, щоб додавало платіж після переходу в статус і оновлення сум. Займе 1год.

тоді вам підійде таке рішення. Буде створено процес, переключений на всі необхідні етапи і потім до нього додасться платіж
27.02.2023, 14:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія

.dev
OneBox production написав:

.dev
OneBox production написав:
Я думаю, можна зробити налаштування, щоб додавало платіж після переходу в статус і оновлення сум. Займе 1год.

тоді вам підійде таке рішення. Буде створено процес, переключений на всі необхідні етапи і потім до нього додасться платіж

Підходить.
Виставте будь ласка рахунок.
27.02.2023, 14:50
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія
Сплатили
02.03.2023, 07:33
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень. Перевірте, будь ласка, на новому процесі.
05.04.2023, 11:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія

.dev
OneBox production написав:
Добридень. Перевірте, будь ласка, на новому процесі.

Добридень!
Так дякую . Все працює
09.04.2023, 17:47
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар