1b.app
Скопійоване посилання -

як при розвантаженні категорій НЕ вивантажувати опис категорії

Вивантаження в Опенкарт настроєно в процесах автоматизації

Запитання:
Чи можна під час вивантаження категорій не вивантажувати опис категорій?
Т.к. у нас в Опенкарті ми заповнюємо описи для категорій спеціальними СЕО текстами, а вони (ці описи) при вивантаженні з OneBox усі видаляються. Це дуже неправильно.
Чи можна якось вивантажувати лише структуру (та й назву категорії), без оновлення всіх інших полів?
Я знайшов лише опцію налаштування meta keywords і на цьому все. Тобто. всі інші поля, я так розумію, для категорій вивантажуються за умовчанням (порожні вони чи ні).
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Захарюгин Юрий Олегович
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

ЮРІЙ писав/ла:
Вивантаження в Опенкарт настроєно в процесах автоматизації

Запитання:
Чи можна під час вивантаження категорій не вивантажувати опис категорій?
Т.к. у нас в Опенкарті ми заповнюємо описи для категорій спеціальними СЕО текстами, а вони (ці описи) при вивантаженні з OneBox усі видаляються. Це дуже неправильно.
Чи можна якось вивантажувати лише структуру (та й назву категорії), без оновлення всіх інших полів?
Я знайшов лише опцію налаштування meta keywords і на цьому все. Тобто. всі інші поля, я так розумію, для категорій вивантажуються за умовчанням (порожні вони чи ні).



спробуй це
17.01.2023, 22:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Це не допомагає. У нас ця опція відзначена із самого початку. Вона відповідає за інше, швидше за все. За МЕТА-теги. А звичайний опис категорії він все одно затирає
18.01.2023, 00:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар