1b.app
Скопійоване посилання -

Opencart 3. Для яких версій PHP працює інтеграція?

OpenCart 3.
Для яких версій PHP працює інтеграція?
Чи буде працювати інтеграція на версії PHP 5.6?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:



так хун пао
OneBox production написав:
все що вище 5.4 підійде

Підключили інтеграцію, але зараз видає таку помилку:
Випадковий error: Неможливий висновок 'Exception' with message 'Error: Ви маєте error in your SQL syntax; check manual that corresponds to your MySQL server version for right syntax to used near '`key` = '' AND status = '1'' at line 1<br />Error No: 1064<br />SELECT * FROM ` oc_api` WHERE `username` = '' `key` = '' AND status = '1'' in /var/www/www-root/data/www/jap.in.ua/system/library/db/mysqli. php:40 Stack trace: #0 /var/www/www-root/data/www/jap.in.ua/system/library/db.php(45): DB\MySQLi->query('SELECT * FROM ` ...') #1 /var/www/www-root/data/www/jap.in.ua/catalog/model/account/api.php(4): DB->query('SELECT * FROM `. ..') #2 [internal function]: ModelAccountApi->login(NULL, NULL) #3 /var/www/www-root/data/www/storage/modification/system/engine/loader.php(248): call_user_func_array(Array, Array) #4 [internal function]: Loader->{closure}(Array, Array) #5 /var/www/www-root/data/www/jap.in.ua/system/engine/proxy .php(47): call_user_func_array(Object(Closure), Array) #6 /var/www/www-root/data/www/jap.in.ua/catalog/controll in /var/www/www-root/data /www/jap.in.ua/system/library/db/mysqli. php on line 40
Не знаєте, в чому може бути проблема?
04.08.2022, 11:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://evilcoder.ru/oshibki-v-opencart-api-ili-skaz-o-tom-pochemu-nuzhno-testir... спробуйте пофіксувати опенкарт за статтею, у 3 версії є як мінімум 3 бага з коробки через які апі взагалі не заводиться. Тобто проблема в самому движку
04.08.2022, 12:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
https://evilcoder.ru/oshibki-v-opencart-api-ili-skaz-o-tom-pochemu-nuzhno-testir... спробуйте пофіксувати опенкарт за статтею, у 3 версії є як мінімум 3 бага з коробки через які апі взагалі не заводиться. Тобто проблема в самому движку

Після виконання інструкції ця помилка зникла, але залишилася ще якась, така помилка підключення до апі. На скрінах показавши.
Можете подивитись логи і сказати точно що за помилки? Бо в доступних в срм конкретно нічого не написано
04.08.2022, 13:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чи можете дати розширену інформацію про помилки????
07.08.2022, 09:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

<b>Fatal error</b>: Call to member function get() on null in <b>/var/www/www-root/data/www/jap.in.ua/catalog/controller/api/login .php </b> on line <b>30</b><br />
у вас, як і раніше, фатали в апі опенкарта. Тобто. ви не зафіксували баги цієї версії. Щоб протестувати апі, ви самі можете намагатися авторизуватися в ньому. Якщо у вас не виходить виправити помилки в апі опенкарта за статтею вище, я можу зробити це за вас, це займе 1год доопрацювання і мені потрібні будуть ftp доступу до коду опенкарта.
08.08.2022, 10:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
<b>Fatal error</b>: Call to member function get() on null in <b>/var/www/www-root/data/www/jap.in.ua/catalog/controller/api/login .php </b> on line <b>30</b><br />
у вас, як і раніше, фатали в апі опенкарта. Тобто. ви не зафіксували баги цієї версії. Щоб протестувати апі, ви самі можете намагатися авторизуватися в ньому. Якщо у вас не виходить виправити помилки в апі опенкарта за статтею вище, я можу зробити це за вас, це займе 1год доопрацювання і мені потрібні будуть ftp доступу до коду опенкарта.

А по дії "Вивантажити продукти/категорії/фільтри/характеристики в opencart (через БД) (Opencart)"?
До чого тут апі? Продукти вивантажуються але висить помилка чомусь.
Що вона означає?
Можете дати повний лог цієї помилки????
І лог відповіді на запит замовлень з опенкарт?
08.08.2022, 12:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Дія працює з базою даних, але наприкінці своєї роботи надсилає зображення в опенкарт по апі
2. Це апі ФАТАЛІТ і викидає на екран помилку, яку я вам дав.
3. Фатал означає, що розробники опенкарта випустили в реліз двигун з багом
4. Який може бути повний лог у фатала? ось він:
<b>Fatal error</b>: Call to member function get() on null in <b>/var/www/www-root/data/www/jap.in.ua/catalog/controller/api/login .php </b> on line <b>30</b><br />
08.08.2022, 12:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Виправили баг із апі і все запрацювало. Дякую
08.08.2022, 12:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар