1b.app
Скопійоване посилання -

не перенеслися доопрацювання сайту на ОС

Ось у старій версії у нас було таке налаштування

У новій версії тільки так

Нам потрібні всі доробки, які були зроблені на МВП, це було зроблено ще до нового року.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

OneBox MVP і OneBox OS - це два різні продукти. Доробки робляться для поточної версії OneBox і в OS не переносяться. Її неможливо перенести, щоб синхронізувати функціонал по суті доопрацювання потрібно робити ще раз для нового продукту.
Перенести можна буде при оновленні масово всі доопрацювання, швидше за все, це буде платно.
13.07.2022, 11:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Добровольська Людмила написав:
Ось у старій версії у нас було таке налаштування

У новій версії тільки так

Нам потрібні всі доробки, які були зроблені на МВП, це було зроблено ще до нового року.

Людмило підкажіть, хто з партнерів займався вашим оновленням? я думаю зможу допомогти перенести
13.07.2022, 18:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Ігоре! Ми співпрацюємо з вами)
14.07.2022, 10:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Добровольська Людмила написав:
Добрий день. Ігоре! Ми співпрацюємо з вами)

прекрасно
який менеджер займався оновленням у вас?
14.07.2022, 11:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Зі мною списувався, Матюшко Денис
14.07.2022, 13:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Добровольська Людмила написав:
Зі мною списувався, Матюшко Денис

добрий день
Ми продали вам послугу перенесення системи з сервера на сервер
А оновлення у вас було вже куплено
Я вам писав у вайбер таке:
Доброго вечора, Людмило
Щоб Ванбокс заробив потрібно направити домен box.os.generator.ua на сервер IP 95.217.183.156
так що зв'яжіться з тими людьми, хто продавав вам оновлення
27.07.2022, 11:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Добровольська Людмила написав:
Зі мною списувався, Матюшко Денис

ви мене обманули
Матюшко займався лише перенесенням копії боксу, а ось оновлення вам продавала мабуть Лілія Лосик.
У будь-якому випадку доопрацювання перенесено
дякую за увагу, удачі
27.07.2022, 11:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, Ігоре! Можливо я не зовсім зрозуміла ваше запитання, але жодного "обману" з мого боку не було! Я як клієнт не можу за всім встежити, хто зі мною зв'язується і хто продає. Тобто якби це була 1 людина і одразу – без проблем, то спілкувалися з одним, потім минуло якийсь час, вже спілкуємось з іншим, потім ще доопрацювання треба перенести вже з третіми.
Я написала того, з ким спілкувалася востаннє (Деніс), я ж не можу запам'ятати всіх з ким спілкувалися... Коли купували це була 1 компанія, тепер партнери. Раніше коли це була 1 компанія дзвонив "Onebox", ми знали, що це все між собою якось пов'язано. Як дізнатися зараз хто за що відповідальний - не зрозуміло, у будь-якому випадку дякую за вашу роботу і вибачте за непорозуміння, просто через кількість інформації можливо щось не так повідомило. Сподіваюся на нашу подальшу співпрацю!
28.07.2022, 11:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар