1b.app
Скопійоване посилання -

Не передаються дані з Тільди

Возникают сложности в работе интеграции с Тильдой?
Нужно донастроить функционал но не знаете как?
Наши партнеры интеграторы с радостью вам помогут в решении данной задачи! Посмотреть список интеграторов
Інтеграція налаштована за інструкцією, проте номер телефону не відображається в боксі, написано тільки test:test, БП. Просте завдання також не створюється. У формах Тільди прописаний вебхук https://sapfg.1b.app/tilda/push/. Хоча раніше з іншого сайту все приходило
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Значить відправка форми налаштована не правильно - адже логи в системі пишуться, що якісь аргументи відправили.
Перевірте правильність налаштування на стороні Tilda.
26.01.2022, 15:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим можете подивитися скрини? я начебто все за інструкцією зробив, не розумію, де помилка може бути!(
І чому в бокс почало приходити test test з message "відбулася помилка"?
Може справа у форматі номера телефону у формі на Тільді?
26.01.2022, 15:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
У формі передається лише параметр test зі значенням test, а попередніх запитах є і телефон та ім'я
А також бажано передавати ім'я клієнта або заповнювати його за замовчуванням. Максим має рацію, десь з боку форми не все налаштовано
26.01.2022, 16:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар