1b.app
Скопійоване посилання -

Додавання Опцій-характеристик товарів до Товарної картки

Підкажіть, як додати, змінити, взагалі налаштувати поля у розділі з параметрами (=властивістю, =опціями) товару? Поля, які знаходяться у розділі "Упаковка продукту". Наприклад, нам не потрібна ширина, висота, але нам потрібний діаметр. І в такому дусі. Скріншоти.
Буду вдячний будь-якій допомозі!!
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, Михайле!
Чи правильно я вас зрозумів, ви хочете приховати поля з картки товару, які вам не потрібні?
21.10.2021, 10:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Назаренко Михаил
Digital-маркетолог
Не зовсім... Я хотів би додати нові порожні поля і назвати одне, наприклад: "Діаметр", друге - "Сечение". Ну наприклад.. А поточні "Висота", "Довжина" можуть і далі нехай висіти як порожні... Але я хочу покупцеві показати діаметр, перетин, сам придумати.
Мені не віриться, що в налаштуваннях OneBox не можна це відрегулювати) Бути такого не може! ) Але я сам - не знайшов ...
21.10.2021, 10:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У стандартних блоках таких як "Упаковка продукту" прибирати/додавати поля не можна, але рішення є:
Вам потрібно в картці товару в правому верхньому кутку натиснути на шестірню - налаштування інтерфейсу
І там вивести універсальні блоки через + (плюсики)
Ось тут детальніше https://www.youtube.com/watch?v=T46Cb2ngxDI
21.10.2021, 10:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Назаренко Михаил
Digital-маркетолог
Обов'язково спробуємо! Дякую!
А підкажіть одразу, наперед, а ці кастомні додані параметри – вони у фільтри по товарах потраплять?
21.10.2021, 10:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Назаренко Михайло
Digital-маркетолог писав/ла:
А підкажіть одразу, наперед, а ці кастомні додані параметри – вони у фільтри по товарах потраплять?

Ні, якщо вам потрібні фільтри, то їх інакше потрібно створювати.
тут детальніше
21.10.2021, 10:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Назаренко Михаил
Digital-маркетолог
Велике Вам спасибі за оперативні та професійні відповіді! ))
21.10.2021, 10:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар