1b.app
Скопійоване посилання -

Не прийшло замовлення з Хорошоп

Добридень!
До боксу не прийшло замовлення з Хорошоп № 1309123
Їхня підтримка пише, що запит на вивантаження цього замовлення був, і з боку сайту, дані були надані

В чому може бути проблема?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Можливо на стартовому етапі у вас стоїть дія, яка не дає створити процес? Наприклад вплив резервування товару, а товару з цього процесу немає складі?
03.09.2021, 17:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Марія
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Можливо на стартовому етапі у вас стоїть дія, яка не дає створити процес? Наприклад вплив резервування товару, а товару з цього процесу немає складі?

Неможливо. Бо не прийшло лише це замовлення.
Точніше, на сьогодні він уже прийшов, але із запізненням на 5 годин.
У чому може бути причина такої затримки?
06.09.2021, 10:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чи буде відповідь з цього питання?
09.09.2021, 10:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Конкретної відповіді чому замовлення потрапило в систему із затримкою я не зможу дати, якби було замовлення, яке ще не надійшло в систему, то можливо можна було б виявити в чому проблема.
Як варіант - у вас на стартовому етапі могли стояти дії, які вимагають певних прав від користувача та/або дії перевірки, під які це замовлення в той момент не підходило
09.09.2021, 11:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Марія
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Конкретної відповіді чому замовлення потрапило в систему із затримкою я не зможу дати, якби було замовлення, яке ще не надійшло в систему, то можливо можна було б виявити в чому проблема.
Як варіант - у вас на стартовому етапі могли стояти дії, які вимагають певних прав від користувача та/або дії перевірки, під які це замовлення в той момент не підходило

Ми звернулися до вас саме в той момент, коли замовлення ще не надійшло до системи. Але чекати тиждень відповіді від вас можливості не було, тому що клієнту потрібен був товар. Тому замовлення було набрано нами вручну, після чого одразу підтягнулося з Хорошоп. Ця проблема виникла повторно, кілька місяців також спостерігалася така ситуація. На стартовому етапі НІЯКИХ дій, які потребують певних прав від користувача та/або дії перевірки не встановлено. Повторюю, всі замовлення потрапляють у бокс у плановому режимі, ця ситуація – виняток! Можливо те, що на даного клієнта було оформлено замовлення вручну і стало каталізатором того, що замовлення все ж таки прийшло з Хорошоп.
Велике прохання дати раду проблемі, щоб подібних питань надалі не виникало.
09.09.2021, 11:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Час відповіді на форумі не регламентований і коли створювали тему на форумі, то ставили галочку навпаки "Я розумію і приймаю, що мені можуть відповісти, можуть не відповісти, можуть відповідати довго, відповідь мені може не підійти"
Я не можу вам дати однозначної відповіді, чому не створився процес, можу тільки припускати.
Цілком ймовірно, що процес зміг створити після того, як було змінено ім'я контакту в картці. Був номер телефону, стало ім'я Олеся.
Чому це могло бути причиною? У вас на етапі "Новий сайт SMS" стоїть дія, яка записує рівень цін у картку контакту, оновлюючи її. А налаштування "Дозволити перевірку ПІБ" яка не дозволяє у ПІБ зберігати числа включена, як результат могла бути видана помилка і процес не був створений.
Чому вдалося потім створити? Як варіант, ваш менеджер спробував створити замовлення, зловив помилку і після цього змінив ім'я клієнту
Чому клієнт був із номером замість ПІБ? Клієнт був створений з номером телефону в імені автоматичною дією створення процесу пропущеного дзвінка.
Якщо проблема саме у некоректному імені клієнта, то вирішити її можна 2 способами: 1 - прибрати галочку "Дозволити перевірку ПІБ" у налаштуваннях системи, 2 - таким контактам прописувати ім'я, тим більше що таких процесів у неї 4 і у всіх стоїть статус ім'я клієнта вже не було для вас таємницею
09.09.2021, 14:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар