1b.app
Скопійоване посилання -

Імпорт замовлень від незалогінених користувачів

Якщо користувач не залогінений на сайті (Magento), то в боксі разом із замовленням створюється контакт без ПІБ (скрин 1) , хоча при оформленні замовлення ПІБ вказується, оскільки це обов'язкові поля [file]9893[ /file] (скрин 2)
Приклад замовлення https://josera.crm-onebox.com/admin/customorder/order/4200/edit/
Чи можна зробити, щоб ПІБ підтягувалося з даних зазначених у замовленні якщо користувач не був залогінений?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

У вас замість полів customer_firstname та customer_lastname у видачі є масив billing_address, де є ці поля firstname/lastname – тобто видача трохи не підходить під логіку дії.
Як варіант – ми можемо дописати перевірки, що якщо вищевказаних полів немає, а є в billing_address firstname/lastname – то взяти при створенні їх – це займе 1ч
01.09.2021, 15:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Підходить. Потрібен рахунок
02.09.2021, 12:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Там же є ще значення middlename, в якому по-батькові передається. Це теж підтягуватиметься?
03.09.2021, 11:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Там же є ще значення middlename, в якому по-батькові передається. Це теж підтягуватиметься?

+
03.09.2021, 11:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вищевказані перевірки додані.
03.09.2021, 11:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тестове замовлення https://josera.crm-onebox.com/admin/customorder/order/4441/edit/
ПІБ клієнта не підтягнуло.
Має бути: Джоні Кіанович Сільверхенд
03.09.2021, 13:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А з якою метою поставили галочку "Брати ім'я/прізвище з полів firstname/lastname замість customer_firstname/customer_lastname"?
Я про це не говорив - ви свідомо вказали брати дані з іншого масиву даних
03.09.2021, 13:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

З моменту доопрацювання я нічого не змінював. Коли я заходив 03.09 подивитися дію, вона вже була проставлена і за описом галки нагадує те, що обговорювалося в цьому завданні.
Доробка має працювати без галки "Брати ім'я/прізвище з полів firstname/lastname замість customer_firstname/customer_lastname"?
06.09.2021, 11:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Доробка має працювати без галки "Брати ім'я/прізвище з полів firstname/lastname замість customer_firstname/customer_lastname"?

так, це налаштування, щоб з вихідної структури брати дані - вона вам не потрібна.
ну або ж я її в перевірки додам, захист від любителів ставити різні галки)
06.09.2021, 12:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар