1b.app
Скопійоване посилання -

Множить чати з тим самим клієнтом, і перше повідомлення не відображає

У мене з клієнтом особисте листування
Але для нових клієнтів, що пишуть в автоматизації, варто направляти на "менеджерів". В результаті клієнт написав і мені груповий чат на всіх створило
і ще не побачив, що він написав, перше повідомлення загубилося
Як зробити щоб не множило чати якщо є, і не губилися повідомлення?
2) питання, як додавати співробітників до чату, ніж йшло повідомлення клієнту з його ім'ям?
3) Ви сьогодні виправили іншим, але у нас так і важить фільтр чату не правильний, не бажаєте виправити всім порталам
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Анатолій
Консалтингова компанія "Бюро продажів" писав/ла:
Але для нових клієнтів, що пишуть в автоматизації, варто направляти на "менеджерів". В результаті клієнт написав і мені груповий чат на всіх створило
і ще я не побачив, що він написав, перше повідомлення загубилося
Як зробити щоб не множило чати якщо є, і не губилися повідомлення?

не зовсім зрозумів питання.
Чому ви не хочете створювати 1 чат (ставити 1-го відповідального) а інших менеджерів просто в спостерігачі додавати?

Анатолій
Консалтингова компанія "Бюро продажів" писав/ла:
2) питання, як додавати співробітників до чату, ніж йшло повідомлення клієнту з його ім'ям?

незрозуміло про що мова

Анатолій
Консалтингова компанія "Бюро продажів" писав/ла:
3) Ви сьогодні виправили іншим, але у нас так і важить фільтр чату не правильний, не бажаєте виправити всім порталам

системи автоматично оновлюються раз на 1-2 дні
11.10.2022, 21:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Анатолий
Интегратор

Устименко Ігор
OneBox production написав:

Анатолій
Консалтингова компанія "Бюро продажів" писав/ла:
Але для нових клієнтів, що пишуть в автоматизації, варто направляти на "менеджерів". В результаті клієнт написав і мені груповий чат на всіх створило
і ще я не побачив, що він написав, перше повідомлення загубилося
Як зробити щоб не множило чати якщо є, і не губилися повідомлення?

не зовсім зрозумів питання.
Чому ви не хочете створювати 1 чат (ставити 1-го відповідального) а інших менеджерів просто в спостерігачі додавати?

де до автоматизації додаються спостерігачі? чат йде на весь відділ, тому що один може упустити, і бере на роботу хто перший відповів. Але тоді множаться чати. Можете це виправити? Оскільки якщо чат є, він не повинен заново створюватися
так само я як адмін не бачу всіх чатів, якщо я не учасник і не можу додати нового, якщо учасник не на роботі або звільнений чат з клієнтом похований.

Анатолій
Консалтингова компанія "Бюро продажів" писав/ла:
2) питання, як додавати співробітників до чату, ніж йшло повідомлення клієнту з його ім'ям?

незрозуміло про що мова

Це те, про що ви говорили спостерігачі / учасники чату, Мені потрібно направити на колегу або додати керівника в спостерігачі. Як це зробити? Зараз через згадку, відправляє в чат id співробітника
13.10.2022, 10:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

а як ви хочете зробити, можете пояснити? я поки що не можу зрозуміти що саме вам потрібно
19.10.2022, 16:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Анатолий
Интегратор
1) як і писав, якщо є чат з клієнтом, новий не повинен створюватися для всіх як в автоматизації зазначено. Оскільки втрачається сенс у видаленні спостерігачів
2) Не показали як додавати спостерігачів? якщо має бути, то тут потрібен " плюс " щоб прив'язувати співробітника, а чи не згадувати й у чат відправляти як тепер.
Так само не вистачає переліку діалогів, ось у такому вигляді бажано через це можна проводити аналіз роботи з чатами
Контролювати щоб на все відповіли і призначати спостерігачів до чату
20.10.2022, 20:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар