1b.app
Скопійоване посилання -

Виводити останнє повідомлення у таблиці процесів

Ось тут (рис 1) https://hellom.1b.app/app/workflowtype-issue/
Потрібно виводити останнє повідомлення Facebook messenger ніби від клієнта або нашої відповіді.
Також дуже бажано підсвічувати процес якось, або дати візуальний якийсь тригер що процес з новим повідомленням від клієнта не переглянутий.
Чи можна реалізувати і скільки потрібно годинників?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

начебто щось із цього останній коментар чи коментарі може виводити. Чи не прочитане повідомлення для кого? Для того, хто дивиться або для тих, хто підписаний на процес?
21.07.2022, 14:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія

anonymous hamster
OneBox production написав:
начебто щось із цього останній коментар чи коментарі може виводити. Чи не прочитане повідомлення для кого? Для того, хто дивиться або для тих, хто підписаний на процес?

Не працює.
Для всіх. Якщо хтось прочитав комент (зайшов у процес), то прибирати для всіх повідомлення. Якщо новий коментар, то знову. Щось схоже на те, як у телеграм акаунті з одного акка сидіти на кількох пристроях. Сподіваюся ти зрозумів що я хочу)))
21.07.2022, 15:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А може простіше юзати центр повідомлень для такого? :)
22.07.2022, 00:33
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ну якщо одна людина сидить у боксі то так, центр повідомлень. А якщо пачка, то незрозуміло обробили останнє повідомлення клієнта чи ні, і всіх потрібно підписувати на завдання. Проблема в цьому, наскільки я розумію. Я подумаю як тут краще буде зробити
22.07.2022, 10:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія

Miroshnichenko Maxim
CEO OneBox написав:
А може простіше юзати центр повідомлень для такого? :)

Ну ось звільнений і хун пао в принципі дав логічний відповідь))
Плюс до всього в повідомленнях купа сміття в плані замовлень і змін там, а манагерам яким потрібно оперативно відповідати на запити клієнтів це дуже незручно і відбирає купу часу.
22.07.2022, 13:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У списку замовлень можна фарбувати колонки , можемо зробити окрему колонку "останній коментар", там буде відображатися останній комент. Якщо його хтось прочитав або такого коменту в задачі ще немає і колонка зафарбована - прибираємо фарбування. Тобто. прочитані коментарі будь-ким будуть на білому тлі, решта на тлі колонки яку ви вибрали. Займе 2г.
26.07.2022, 20:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


"Останній непрочитаний ніким коментар" колонка. Якщо назву придумаєш краще - я тільки за) пофарбуй її та виводь у список
02.08.2022, 15:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія

так хун пао
OneBox production написав:
"Останній непрочитаний ніким коментар" колонка. Якщо назву придумаєш краще - я тільки за) пофарбуй її та виводь у список

Відмінна назва))
Начебто все працює. Дякую.
02.08.2022, 17:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар