1b.app
Скопійоване посилання -
Добридень!
Створено телеграм бот на базі сендпульс із серіями чат-бота різного характеру. При цьому інтеграція із програмою telegram відпала. Не надходять повідомлення взагалі. Підкажіть, яким чином потрібно налаштовувати в такому разі?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Здрастуйте!
У CRM не надходять повідомлення, тому що всі запити з телеграм бота йдуть у sendpulse.
У такому випадку потрібно доопрацьовувати інтеграцію sendpulse telegram + onebox.
21.10.2021, 10:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чи планується це доопрацювання?
21.10.2021, 12:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наскільки мені відомо, немає.
21.10.2021, 18:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Луць Богдан Олександрович
OneBox CORP
Співробітник писав/ла:
Наскільки мені відомо, немає.

Чи правильно я розумію, при створенні бота зі сценаріями на будь-яких інших ресурсах, у будь-якому випадку дані у ван бокс попадат не будуть?
21.10.2021, 19:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Максим писав/ла:

Луць Богдан Олександрович
OneBox CORP
Співробітник писав/ла:
Наскільки мені відомо, немає.

Чи правильно я розумію, при створенні бота зі сценаріями на будь-яких інших ресурсах, у будь-якому випадку дані у ван бокс попадат не будуть?

Так, вірно
22.10.2021, 14:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чи правильно я розумію, при створенні бота зі сценаріями на будь-яких інших ресурсах, у будь-якому випадку дані у ван бокс попадат не будуть?

Якщо тільки на сторонньому ресурсі ви не налаштуєте, щоб він додатково в OneBox надсилав запити.
22.10.2021, 17:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:

Чи правильно я розумію, при створенні бота зі сценаріями на будь-яких інших ресурсах, у будь-якому випадку дані у ван бокс попадат не будуть?

Якщо тільки на сторонньому ресурсі ви не налаштуєте, щоб він додатково в OneBox надсилав запити.

Дякую! На боці сендпульс можна відправляти вебхуки. Але як налаштувати прийняття цих веб-хуків в onebox? у якому додатку?
22.10.2021, 18:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Максим писав/ла:
Дякую! На боці сендпульс можна відправляти вебхуки. Але як налаштувати прийняття цих веб-хуків в onebox? у якому додатку?

Аналогічно потрібно щоб відправлялися callback`і /telegram/push/{token}/ аналогічно тому, як відправляється за замовчуванням з telegram.
Налаштування прийому своєї структури запиту в системі немає.
25.10.2021, 15:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:

Максим писав/ла:
Дякую! На боці сендпульс можна відправляти вебхуки. Але як налаштувати прийняття цих веб-хуків в onebox? у якому додатку?

Аналогічно потрібно щоб відправлялися callback`і /telegram/push/{token}/ аналогічно тому, як відправляється за замовчуванням з telegram.
Налаштування прийому своєї структури запиту в системі немає.

Спасибі за відповідь. У сенд пульс є можливість додавати до поля контакту ті чи інші значення структури бота. Чи можна реалізувати хоча б експорт цих контактів з полями через сторонній ресурс у контакти ван бокс? Є ідеї?
27.10.2021, 19:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар