1b.app
Скопійоване посилання -

Підключити довідник адрес до дод.

Добридень!
у нас є доп.поле - "місто"., як додати до нього довідник міст і в якому форматі він повинен бути?
Також можна підключити якісь адресні довідники до полів "адреса"?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Навіщо вам потрібен довідник? Якщо для відправки через НП, наприклад, тобто довідник з автоматизацією "Нова пошта", щоб підключити його потрібно https://prnt.sc/z82xz9 тут вибрати довідник і по якому полю шукати
12.02.2021, 15:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Цілком не розумію як його підключити, по скринях незрозуміло.
У нас РФ і тому потрібне якесь інше рішення
01.04.2021, 12:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У нас немає жодного окремого довідника для міст РФ. Подібний довідник в Україні надає Нова пошта, інтеграцій з подібними сервісами для РФ, наскільки я пам'ятаю, у нас немає. Якщо у вас є приклад такого сервісу, ми можемо зробити з ним інтеграцію.
01.04.2021, 18:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У нас є такий загальноросійський класифікатор адрес https://www.gnivc.ru/technical_support/classifiers_reference/kladr/
01.04.2021, 20:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Апі у цих хлопців наскільки я бачу ні. Тобто. ви можете завантажити свої дані собі, переформатувати в xls і залити в довідники боксу ручками. Це не повинно викликати жодних проблем
02.04.2021, 11:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А куди мені його заливати? Чи потрібно десь створити довідник і туди залити ці дані?
у мене в боксі на тему довідників тільки це
02.04.2021, 12:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Шукайте там же "конструктор об'єктів", в ньому можна створити будь-який довідник з будь-яким к-вом полів
02.04.2021, 13:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар