1b.app
Скопійоване посилання -

Фулфілмент с нова пошта.

як налаштувати інтеграцію з Фулфілмент складом на новай пошті?
в них є СРМ
я хочу віддати товари їм на склад, а вони будуть пакувати на відправляти.
як передавати їм замовленя? є якась інтеграція?

Відповіді:

Доброго дня.
Зі сторони OneBox наскільки мені відомо - є лише можливість імпорту помітки що це замовлення в системі фулфулмент при імпорті замовлень.
Я рекомендую вам зв'язатися с менеджером/підтримкою Розетки щоб вони краще вас зорієнтували як відбувається весь процес і що необхідно від інтеграції з CRM.
01.06.2023, 16:21

Захарюгин Юрий Олегович
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Доброго дня.
З боку OneBox наскільки мені відомо – є тільки можливість імпорту позначки, що це замовлення в системі фулфулменту при імпорті замовлень.
Я рекомендую вам зв'язатися з менеджером/підтримкою Розетки, щоб вони краще за вас зорієнтували як відбувається весь процес і що необхідно від інтеграції з CRM.

фуфілмент не розетки а нової пошти цікавити
На НП є склад, туди можна відправити товар і вони будуть відправляти.
мені треба:
- інтеграція передача замовлень та отримання від них ТТН за відправками, потім ці ттн треба додавати до замовлень та передавати на маретплейс.
- сінхронізація по складу, залишки
12.06.2023, 11:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ми вже півроку користуємось послугами LP sklad. Їхні тарифи на доставку дуже привабливі. Ми надсилаємо наші посилки через Нову Пошту, і якщо немає відправлень, ми нічого не платимо. Інакше кажучи, це дуже вигідно.
Тарифи на доставку в LP sklad найнижчі на ринку – лише 5 гривень за відправку. Вони пояснюють такі ціни партнерством із Новою Поштою. Крім того, немає оплати за повернення товару.
16.11.2023, 17:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


#210001 писал/а:
Ми вже півроку користуємось послугами LP sklad. Їхні тарифи на доставку дуже привабливі. Ми надсилаємо наші посилки через Нову Пошту, і якщо немає відправлень, ми нічого не платимо. Інакше кажучи, це дуже вигідно.
Тарифи на доставку в LP sklad найнижчі на ринку – лише 5 гривень за відправку. Вони пояснюють такі ціни партнерством із Новою Поштою. Крім того, немає оплати за повернення товару.


вимушений вас розчарувати - тут nofolow - ви через чужий сервіс рекламуєте свій - напевно у вас все погано в компанії ...
20.11.2023, 09:17
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників»

Тема зачинена. налаштування робиться інтегратором.
21.11.2023, 16:51

Привіт всім!
Тут є стаття про різні компанії, які допомагають із відправкою товарів. Можете ознайомитись: https://crmmarket.com.ua/fulfliment-operatory/
16.12.2023, 20:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


#211155 писал/а:
Привіт всім!
Тут є стаття про різні компанії, які допомагають із відправкою товарів. Можете ознайомитись: https://crmmarket.com.ua/fulfliment-operatory/


на сайті - nofollow - ваші спроби марні
18.12.2023, 10:43
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників»

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар