1b.app
Скопійоване посилання -

Довідник відділень Укрпошта

Добридень!
Цікавиться створення довідників під відділення (індекс, місто тощо) УкрПошта, за аналогією до Нової Пошти.
За допомогою цього хочу вирішити наступні проблеми:
1) За індексом знаходити саме відділення Укрпошта. Зараз мені відображаються просто всі адреси, а за якою адресою знаходиться відділення не зрозуміло.
2) За допомогою додаткових полів процесу хочу вибирати як саме шукати: по індексу або по місту з вулицею.
Чи могли б оцінити таке доопрацювання?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня. Укрпошта не надає можливості імпортувати список їхніх міст та відділень будь-яким методом апі. Тобто. створення довідника безпосередньо через методи апі неможливе.
Можливо це можна вирішити не створенням довідника, а по-іншому. Давайте на конкретних прикладах розберемо (з посиланнями на завдання, де можна вводити адреси) що і за яких умов ви хочете бачити і ми спробуємо вам допомогти
29.12.2022, 10:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
Доброго дня. Укрпошта не надає можливості імпортувати список їхніх міст та відділень будь-яким методом апі. Тобто. створення довідника безпосередньо через методи апі неможливе.

Добридень!
Підкажіть, а цей документ вирішує це питання chrome-extension:
Просто не можу зрозуміти, чому в інших системах (наприклад, Розетка та Пром) можна зручно вибрати потрібне відділення, ось як на відео https://youtu.be/kMVWzoSjk-4

bu
OneBox production написав:
Можливо це можна вирішити не створенням довідника, а по-іншому. Давайте на конкретних прикладах розберемо (з посиланнями на завдання, де можна вводити адреси) що і за яких умов ви хочете бачити і ми спробуємо вам допомогти

Давайте.
1) Ось є тестове замовлення https://our-store.com.ua/63542/. Припустимо, він вчинив із Розетка. Адреса відправки прописався на неправильному форматі (індекс повинен бути на самому початку). Коли я починаю його виправляти, мені за цим індексом відображається велика кількість відділень (дивіться картинку).
2) Коли я шукаю відділення по індексу, часто пошук відбувається 1-2 секунди, що дуже довго. Продавці в такій ситуації не можу зрозуміти, чи відділення все ще шукається чи його немає і з цього не відображається список.
3) Дуже часто люди не знають свій індекс, а лише адресу. А зараз без індексу знайти адресу в Боксі взагалі не реально.
03.01.2023, 10:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

bu
OneBox production написав:
Доброго дня. Укрпошта не надає можливості імпортувати список їхніх міст та відділень будь-яким методом апі. Тобто. створення довідника безпосередньо через методи апі неможливе.
Можливо це можна вирішити не створенням довідника, а по-іншому. Давайте на конкретних прикладах розберемо (з посиланнями на завдання, де можна вводити адреси) що і за яких умов ви хочете бачити і ми спробуємо вам допомогти

На скільки відомо у укр пошти можна скачати ексель з інформацією, а якщо спробувати парсити автоматично цей файл з їх джерела.
Мережа правильно написали Вище, інші сервіси мають інформацію
04.01.2023, 15:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


GERA написав:
На скільки відомо у укр пошти можна завантажити ексель з інформацією, а якщо спробувати парсити автоматично цей файл з їх джерела.

у вас є посилання на таке джерело? У мене її на жаль немає і підтримка близько року тому мені відповіла, що повний список відділень та їх адрес отримати я ніяк не можу.
04.01.2023, 17:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:

GERA написав:
На скільки відомо у укр пошти можна завантажити ексель з інформацією, а якщо спробувати парсити автоматично цей файл з їх джерела.

у вас є посилання на таке джерело? У мене її на жаль немає і підтримка близько року тому мені відповіла, що повний список відділень та їх адрес отримати я ніяк не можу.

А це хіба не довідник? https://dev.ukrposhta.ua/uploads/Address-classifier-v3.12-14112022.pdf
04.01.2023, 17:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.dev
OneBox production написав:
у вас є посилання на таке джерело? У мене її на жаль немає і підтримка близько року тому мені відповіла, що повний список відділень та їх адрес отримати я ніяк не можу.

Вітаю!
Підкажіть, чи є якесь рішення щодо цього питання?
26.02.2023, 20:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

.dev
OneBox production написав:

GERA написав:
На скільки відомо у укр пошти можна скачати ексель з інформацією, а якщо спробувати парсити автоматично цей файл з їх джерела.

у вас є посилання на таке джерело? У мене її на жаль немає і підтримка близько року тому мені відповіла, що повний список відділень та їх адрес отримати я ніяк не можу.

Подивіться, будь ласка, вищезгадане посилання може бути там щось буде вам потрібне
03.03.2023, 11:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.dev
OneBox production написав:
у вас є посилання на таке джерело? У мене її на жаль немає і підтримка близько року тому мені відповіла, що повний список відділень та їх адрес отримати я ніяк не можу.

Добрий день!
Буду вдячний за вашу відповідь на моє запитання.
23.03.2023, 11:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Розв'язання даної задачі тут
05.07.2023, 10:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар