1b.app
Скопійоване посилання -

При спробі створити ТТН НП не заповнюється поле контактна особа

Виникла проблема з створенням ТТН НП (проте вручну чи через автоматизацію). Бокс https://nosorog.crm-onebox.com/.
На сайті інтернет-магазину є можливість зробити покупку в один клік, при цьому вказавши лише ім'я та номер телефону.
У СРМ у замовлення передається наступне наприклад:
Ім'я - Петро
Прізвище - default
...
Адреси - Україна, default 00000 default.
У теорії менеджер змінював би контакти дані (з default на реальне значення) та при переході на наступний етап створювалася ТТНка.
Однак виникає помилка – отримувача не знайдено (На скріншоті). Імовірно через те, що НП не приймає латиниці. Змінюємо контактні дані клієнта – помилка залишається.
Менше з тим, наводимо на фіо клієнта курсор і бачимо все той самий default(На скріншоті).
Щоб створити ТТН доводиться створювати контактну особу вручну.
Можливо, у Вас є рішення цієї проблеми?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
так, це відома проблема.
справді, НП не дозволяє створити ТТН без полів Ім'я Прізвище і телефон, то вони обов'язково мають бути заповнені.
1) рекомендую при купівлі в 1 клік вивести і прізвище
2) у замовлення виведене поле клієнта не пов'язане напряму з карткою клієнта, тому відкривайте картку, змінюйте там дані, потім видаляйте клієнта процесу і додавайте його ж заново (або зробіть заміну клієнта з додполя на процедурі)
04.11.2021, 12:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую за оперативну відповідь!
Поки йдемо за першим варіантом????‍♂️, пізніше спробую щось придумати...
Можливо вийде автоматично підставляти кастомне значення з боку прести, а вже в СРМ змінювати на те що протрібно, бо наскільки я зрозумів - у полях фіо для НП може бути написано будь-що окрім латиниці.
04.11.2021, 12:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, наведіть приклад процесу, і виявляється дана ситуація.
04.11.2021, 12:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вітаю
1) Клієнт робить замовлення через покупку в 1 клік (Screenshot_9)
2)Замовлення потрапляє до СРМ із прізвищем default (Screenshot_11)
3)Менеджер вносити контактні дані клієнта до додаткового поля:
Фамилия
Адреси і тд. (Screenshot_12)
4)Після чого менеджер отримує помилку під час створення ттн нп (Screenshot_7)
Створити ттн у ручному режимі теж не вдається, клієнта немає в списку ..контактна особа.. (Screenshot_14)
Однак, якщо вивести поле ..прізвище.. у модулі покупка в 1 клік - все стає на свої місця. У СРМ передається і прізвище і ім'я, відповідно і ттн створюється.
Все ж це так би мовити костиль. Покупка в один клік створена для спрощення покупки і навіть одне додаткове поле має певний вплив.
04.11.2021, 13:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

На якому етапі налагоджено дію "Автоматично створити ТТН"?
04.11.2021, 13:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

04.11.2021, 14:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар