1b.app
Скопійоване посилання -

До процесу прив'язуються вихідні платежі

Виникають питання щодо роботи системи?
Ви завжди можете створити топік на нашому форумі і там описати питання! Створити топік на форумі
Доброго дня! У нас встановлена автоматична дія:
"Автоматично розподіляти платежі клієнтів за процесами", але виникають такі ситуації:
Такого не має бути. Чому до процесу прив'язуються вихідні платежі?
Приклад замовлення: https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/customorder/order/10549/payment/
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Я бачу, що оплата редагувалася - вона спочатку не була імпортована позитивною?
Бо в дії є перевірки, якщо це вихідний (негативний) платіж - то шукає процеси з негативною сумою (вихідні).
Або платіж одночасно при імпорті з клієнт-банку був підв'язаний до процесу.
12.05.2021, 17:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

"Вона спочатку не була заімпортована позитивною?" - Ні. Це був один великий платіж, який прийшов за АПІ і дією
""Автоматично розподіляти платежі клієнтів за процесами" розбився на багато маленьких. Чому так відбулося, не зрозуміло:
13.05.2021, 16:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

13.05.2021, 16:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Я бачу, що оплата редагувалася - вона спочатку не була імпортована позитивною?
Бо в дії є перевірки, якщо це вихідний (негативний) платіж - то шукає процеси з негативною сумою (вихідні).
Або платіж одночасно при імпорті з клієнт-банку був підв'язаний до процесу.

Здрастуйте, Максиме!
Знову питання повисло в повітрі! Мені надходять листи з проханням відзначити правильну відповідь, але її немає, а потім питання просто автоматично закриється?
Вам дали коментарі про те, що ваше припущення неправильне. Яку інформацію Вам надати для вирішення цієї проблеми?
Проблема не вирішена!
Ми не можемо настроїти нормальний облік зобов'язань!
16.05.2021, 10:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чаусова Тамара писав/ла:
Знову питання повисло в повітрі! Мені надходять листи з проханням відзначити правильну відповідь, але її немає, а потім питання просто автоматично закриється?

Питання закриється коли буде надана відповідь/рішення. Наразі питання відкрите.

Чаусова Тамара писав/ла:
Вам дали коментарі про те, що ваше припущення неправильне. Яку інформацію Вам надати для вирішення цієї проблеми?
Проблема не вирішена!

Я дійшов до вашого питання - побачив надані коментарі - аналізуватиму. На це знадобиться час.
Нагадаю, що на форумі немає конкретних зобов'язань щодо термінів відповідей/рішень.
17.05.2021, 15:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я дійшов до вашого питання - побачив надані коментарі - аналізуватиму. На це знадобиться час.
Нагадаю, що на форумі немає конкретних зобов'язань щодо термінів відповідей/рішень.
[/quote]
Ок. Я чекатиму!
17.05.2021, 15:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


cosgroup написав:
"Вона спочатку не була заімпортована позитивною?" - Ні. Це був один великий платіж, який прийшов за АПІ і дією
" "Автоматично розподіляти платежі клієнтів за процесами" розбився на багато маленьких. Чому так відбулося, не зрозуміло:

Мені б зрозуміти всю картину того, що відбувається в рамках одного процесу...
На яку суму відбувається спочатку платіж, і як згодом він розбивається на вказаний процес? Які із зазначених платежів у процесі створюються на підставі цього великого платежу - виходить кілька разів частина одного й того самого платежу додає у цей процес?
17.05.2021, 15:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/customorder/order/10539/history/?systemchang... =1
Наскільки вірно я розумію, що у вас заходить спочатку великий платіж, яким гаситися наш процес
Далі запитом у rest api ви робите мінусову оплату, після чого замовлення знову не сплачено
І далі дія знову знаходить неоплачений процес і робить туди оплату
Власне, помилка дії в чому? Замовлення не сплачено – оплату провели.
17.05.2021, 15:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Приходити один великий платіж по rest api -> автоматичною дією він розбивається на багато менших і прикріплюється до процесів -> далі ми бачимо картину https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/customorder/order/10542/payment/
До неоплаченого замовлення приходить ВИХІДНИЙ платіж на таку саму суму і робить від'ємну оплату. А далі вже приходять два платежі, які це гасять.
Виходить, що автоматична дія не враховує напряму процесу та платежу
17.05.2021, 15:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


cosgroup написав:
Виходить, що автоматична дія не враховує напряму процесу та платежу

Я написав вище чому це так відбувається. Ви перетираєте вихідним платежем суму оплати в 0 - і при повторному спрацюванні дії знову додає ще 1 платіж у неоплачений процес.
Я не розумію навіщо тут негативний платіж через rest api?
17.05.2021, 16:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я вам вже 3 рази пишу.
Ніхто не робить вихідні платежі вручну. Ніхто їх сюди не прав'язує.
Це відбувається автоматично. І саме в цьому проблема
17.05.2021, 16:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


cosgroup написав:
Ніхто не робить вихідні платежі вручну. Ніхто їх сюди не прав'язує.
Це відбувається автоматично. І саме в цьому проблема

Хто надсилає запит на додавання вихідного платежу та навіщо?
Ось в історії чітко видно, що був запит в REST API sumpayed&customfieldid=&opfieldid=&productidvalue=&filtercdatefrom=&filtercdateto=&developerview=1
17.05.2021, 17:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вихідний платіж був зроблений з 1с по апі.
Один
На суму -8,793.20
На гаманець, який не прив'язаний до розподілу
18.05.2021, 13:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/customorder/order/10549/history/?systemchang... =1
подивіться історію зміни процесу (я надаю вже позачерговий раз) - запит на створення вихідного платежу на суму -80.44 конкретно було відправлено в цей процес, адже історія записана про перерахунок суми оплати з цього запиту!
18.05.2021, 13:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня
Так, перепрошую. З 1с надходили дрібні платежі, а я про це не знаю.
Можете закривати завдання, дякую
19.05.2021, 17:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар