1b.app
Скопійоване посилання -

Неправильно розраховується ПДВ

Відповіді:

Добрий день. Зверніть, будь ласка, увагу на Разом: 81.75 в боксі. У другому скрині ця сума 81,74 хоча на прикладі боксу:
ціна "109,0000" * 0,75 = 81,75. Тобто. у нас ціна з ПДВ вірна, а на скрині 2 вона вже вважається по-іншому.
10.05.2021, 16:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

За формулою ціни ми повинні взяти вартість 1 одиниці товару, помножити на 20% = сума ПДВ, і потім ця сума ПДВ додається до вартості товару і отримуємо підсумкову ціну
У боксі вважається навпаки: підсумкову ціну ділимо на 1,2, щоб отримати суму ПДВ. Завжди буде різниця в копійках,
Для податкових накладних це важливо, тому що саме розбивка на ціну поштучно.
10.05.2021, 16:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/shop/products/7254/edit/ у вас тут встановлено що ціна 109 включаючи ПДВ. На якій підставі ціну бокс має брати іншу?
10.05.2021, 17:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ми ведемо облік двох форм - ФОП - єдинника та ТОВ на загальній системі оподаткування з ПДВ. Якщо вказувати в картці товару ціну без ПДВ, тоді всі продажі від ФОП будуть йти з неправильною ціною. У 1С також у картці товару ціни вказані з урахуванням ПДВ, але це заважає розраховувати ПДВ правильно.
10.05.2021, 18:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тамара, я вказав вам що у вас у картці стоїть що ця ціна з пдв і відповідно ціна для даного товару по даному процесу вважається правильно. Якщо ви з цим не згодні – вкажіть будь-ласка на якій підставі від вказаної ціни 109 зі знижкою 25% у замовленні мають бути інші числа.
11.05.2021, 09:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я не сперечаюся зараз із арифметикою, я вище описала Вам нашу ситуацію – дві організації з різними формами оподаткування. Думаю, це не рідкість серед інших користувачів OneBox. Тому вказувати у картці товару ціну без ПДВ неможливо. Які шляхи вирішення Ви можете запропонувати, щоб усі розрахунки щодо податкових документів були коректними?
11.05.2021, 09:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я не розумію, чому ви вважаєте, що в даному випадку підрахунок ціни товару некоректний. Я розумію що у вас не сходиться з якоюсь своєю програмою копійка, але я не розумію чому ви вважаєте, що помилка саме в боксі. Ви можете навести приклад із вашими підрахунками для даного товару та даного процесу? Тобто. я можу обґрунтувати на формулах будь-яку цифру, яку ви бачите у процесі, ви можете показати цифру і сказати - ось вона неправильна, бо...?
11.05.2021, 09:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я дала цей приклад для простоти та наочності. На великих замовленнях із кількома позиціями товарів різниця більша. Ось ще приклад:
Ось замовлення у боксі: https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/customorder/order/10929/edit/
Ось так перераховується за правильним алгоритмом це замовлення 1С
Тут справа не формула, математично все правильно. Проблема алгоритмі розрахунку. Усі розрахунки йдуть від ціни БЕЗ ПДВ. У податкових накладних ніде не фігурують ціни із ПДВ.
11.05.2021, 11:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чаусова Тамара писав/ла:
Я дала цей приклад для простоти та наочності

ну то давайте на ньому розбирати. Який із прорахунків на вказаному вами спочатку простому прикладі неправильний на боці боксу?
11.05.2021, 11:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Спробуйте увімкнути галочки, які стосуються ПДВ у налаштуваннях , можливо одна з них вам допоможе
11.05.2021, 11:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чаусова Тамара писав/ла:
Я дала цей приклад для простоти та наочності. На великих замовленнях із кількома позиціями товарів різниця більша. Ось ще приклад:
Ось замовлення у боксі: https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/customorder/order/10929/edit/
Ось так перераховується за правильним алгоритмом це замовлення 1С
Тут справа не формула, математично все правильно. Проблема алгоритмі розрахунку. Усі розрахунки йдуть від ціни БЕЗ ПДВ. У податкових накладних ніде не фігурують ціни із ПДВ.

Доброго дня! Поставте галочку "Розрахунок суми ПДВ від заокругленого значення ціни без ПДВ". У юридичній особі ФОП поставте значення ПДВ нуль, у ТОВ 20 . Повинно розраховувати правильно.
11.05.2021, 11:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Спробую галочку та напишу Вам
11.05.2021, 11:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Поставила галочки
У замовленнях без знижок тепер все правильно, а в контрольному варіанті, який робила для прикладу, все одно неправильно вважає.
Процес https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/customorder/order/10985/edit/
На 1С
Мабуть, проблема в тому, що знижка робиться від ціни з ПДВ, а за правилом розрахунку для податкових накладних потрібно робити знижку від ціни без ПДВ.
11.05.2021, 12:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чаусова Тамара писав/ла:
Поставила галочки
У замовленнях без знижок тепер все правильно, а в контрольному варіанті, який робила для прикладу, все одно неправильно вважає.
Процес https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/customorder/order/10985/edit/
На 1С
Мабуть, проблема в тому, що знижка робиться від ціни з ПДВ, а за правилом розрахунку для податкових накладних потрібно робити знижку від ціни без ПДВ.

Залишіть галочку тільки на "Розрахунок суми з ПДВ від заокругленого значення ціни без ПДВ". Другу галочку знімете. Збережіть налаштування та спробуйте знову створити замовлення
11.05.2021, 12:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олеся
Olmonic - ФОП МОРОЗОВА О.П. Certified-партнер
Olmonic написав:

Чаусова Тамара писав/ла:
Поставила галочки
У замовленнях без знижок тепер все правильно, а в контрольному варіанті, який робила для прикладу, все одно неправильно вважає.
Процес https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/customorder/order/10985/edit/
На 1С
Мабуть, проблема в тому, що знижка робиться від ціни з ПДВ, а за правилом розрахунку для податкових накладних потрібно робити знижку від ціни без ПДВ.

Залишіть галочку тільки на "Розрахунок суми з ПДВ від заокругленого значення ціни без ПДВ". Другу галочку знімете. Збережіть налаштування та спробуйте знову створити замовлення

Перевіряла і з однією галочкою "Розрахунок суми з ПДВ від заокругленого значення ціни без ПДВ". Тоді вважаються неправильними замовлення і зі знижкою і без неї. У контрольному прикладі буде така картина https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/customorder/order/10985/edit/
11.05.2021, 13:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перевірте ще раз усі налаштування ПДВ. У Вас не "б'є" 1 копійка з ПДВ. Якщо стоїть лише галочка на пункті "Розрахунок суми з ПДВ від заокругленого значення ціни без ПДВ", то проблема має вирішитися.
11.05.2021, 13:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олеся
Olmonic - ФОП МОРОЗОВА О.П. Certified-партнер
Olmonic написав:
Перевірте ще раз усі налаштування ПДВ. У Вас не "б'є" 1 копійка з ПДВ. Якщо стоїть лише галочка на пункті "Розрахунок суми з ПДВ від заокругленого значення ціни без ПДВ", то проблема має вирішитися.

Ось мої налаштування з ПДВ
Ось контрольне замовлення
Я все перевіряла, перш ніж відповісти.
Одна копійка не б'є в ньому, а у великих замовленнях різниця суттєвіша.
11.05.2021, 13:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А ось що у великому замовленні
Він же в 1С І до речі з другою галочкою Розраховувати суму з ПДВ на базі суми без ПДВ у цьому замовленні все вирівнюється.
11.05.2021, 14:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія

Чаусова Тамара писав/ла:
А ось що у великому замовленні
Він же в 1С І до речі з другою галочкою Розраховувати суму з ПДВ на базі суми без ПДВ у цьому замовленні все вирівнюється.

Доброго дня Тамара. Скажіть Ваше питання було вирішено?
27.08.2021, 14:31
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Морозова Олеся написав:

Чаусова Тамара писав/ла:
А ось що у великому замовленні
Він же в 1С І до речі з другою галочкою Розраховувати суму з ПДВ на базі суми без ПДВ у цьому замовленні все вирівнюється.

Доброго дня Тамара. Скажіть Ваше питання було вирішено?

Доброго дня! Ні, питання не вирішене.
27.08.2021, 18:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія

Чаусова Тамара писав/ла:

Морозова Олеся написав:

Чаусова Тамара писав/ла:
А ось що у великому замовленні
Він же в 1С І до речі з другою галочкою Розраховувати суму з ПДВ на базі суми без ПДВ у цьому замовленні все вирівнюється.

Доброго дня Тамара. Скажіть Ваше питання було вирішено?

Доброго дня! Ні, питання не вирішене.

У Вас такі налаштування:
1.У картці товару ціна з ПДВ
2. У картках товару стоїть "розмір ПДВ товару" -20 %
3. Юр особа ФОП зазначено ПДВ - 0%
4. Юр особа ТОВ зазначено ПДВ -20 %
5. Стоїть галочка на пункті "Розрахунок суми з ПДВ від заокругленого значення ціни без ПДВ"
Ви виставляєте рахунки вибираючи юр обличчя.
Якщо все вірно і проблема залишається, то можу запропонувати дати мені доступи до Бокс на електронну пошту olmoniccrm@gmail.com, я перегляну приклади розрахунків у вашому Боксі.
30.08.2021, 09:25
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія
Тамаро, питання ще актуальне?
31.08.2021, 21:00
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Морозова Олеся
Клієнт
Компанія Olmonic написав:
Тамаро, питання ще актуальне?

Наразі намагаємося вирішити цю проблему силами 1С. Якщо вдасться без порушення логіки розрахунку ПДВ підлаштувати 1С під неправильний алгоритм округлення боксу, то це бачиться більш простим виходом, ніж той який мені пропонує розробник OneBox.
Дякуємо Вам за запропоновану допомогу! Я звернуся до Вас, якщо не вдасться реалізувати описане вище!
31.08.2021, 22:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар