1b.app
Скопійоване посилання -

Не скрізь і не завжди відображається сума

Не скрізь і не завжди відображається сума "оплачено" у батьківському процесі на основі оплат у підпроцесах.
Для цього було вказано на сторінці налаштувань фінансів /admin/shop/settings/finance/ галочку
В результаті, у колонці оплачено при відображенні заявок списком платіж не відображається
admin/customorder/zayavka/?fromfiltercustomnayakudatupotribno99=&tofiltercustomnayakudatupotribno99=&filtercustomchergabudivnitstva139=&filtercustomadresazhk83=&filtercustomklasvitrat84=&filtercustomtipvitrat85=&filtercustompidtipvitrat86=&filterauthorid=&filtercustomnazvamaterialuroboti88=&filtermanagerid=&filtername=&filternumber=&contractorsid=&filterid=&filtercdatefrom=&filtercdateto=&filterpayment=&filterpassedstatuses=1&statusid[0]=147&filterdatetofrom= &filterdatetoto=&filterdateplanfrom=&filterdateplanto=&filteremployerid[0]=&ok=1&searchLine=
наприклад, у заявці 102
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Дубовий Богдан писав/ла:
наприклад у заявці 10232 незважаючи на те, що платіж у підпроцесі є
А якщо зайти в заявку і створити в ній будь-який платіж, то після цього оплата з підпроцесу відображатиметься при відображенні заявок списком. Платежі я потім видаляв

Правильно я розумію, що ви створили платежі, потім вказали налаштування що "при додаванні перераховувати батька" і вважаєте помилкою, що після цього не перерахувалося за існуючими вже платежами?
19.03.2021, 17:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:

Дубовий Богдан писав/ла:
наприклад у заявці 10232 незважаючи на те, що платіж у підпроцесі є
А якщо зайти в заявку і створити в ній будь-який платіж, то після цього оплата з підпроцесу відображатиметься при відображенні заявок списком. Платежі я потім видаляв

Правильно я розумію, що ви створили платежі, потім вказали налаштування що "при додаванні перераховувати батька" і вважаєте помилкою, що після цього не перерахувалося за існуючими вже платежами?

Ні, не відображаються платежі, які були додані після налаштування
20.03.2021, 08:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Дубовий Богдан писав/ла:
Ні, не відображаються платежі, які були додані після налаштування

Зараз ви можете за певних дій зробити так, що при додаванні платежу в дочірній - у батька не відбувається перерахунок?
Якщо так - вкажіть будь-ласка послідовність дій, що виконуються на прикладі
22.03.2021, 13:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

/admin/customorder/zayavka/9965/edit/
1. Створилася заявка на певну суму
2. До цієї заявки було створено під процес закупівлю
3. У підпроцес прикріпили платіж, проведений через автоклієнт.
4. У батьків перерахунок не відбувся.
23.03.2021, 11:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Дубовий Богдан писав/ла:
3. У підпроцес прикріпили платіж, проведений через автоклієнт.

яким чином прикріпили платіж? вручну кудись чи дія відразу прикріпила?
24.03.2021, 17:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

вручну на сторінці фактичних платежів, після того як платіж був створений прикріпили до процесу через поле процес у платежі
24.03.2021, 17:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Дубовий Богдан писав/ла:
вручну на сторінці фактичних платежів, після того як платіж був створений прикріпили до процесу через поле процес у платежі

Через швидке редагування таблиці платежів? чи безпосередньо зайшли в редагування платежу?
24.03.2021, 17:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

через швидке редагування
24.03.2021, 17:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наскільки я бачу - перерахунок має відбутися, якщо вказано налаштування "При додаванні платежу до процесу виконувати перерахунок суми оплати та зобов'язань батьківського процесу" та вказується процес.
Чи є приклад неприв'язаного платежу, який можна прив'язати до якогось процесу і перерахунок не відбудеться (щоб я це зробив та перевірив)?
24.03.2021, 17:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар