1b.app
Скопійоване посилання -

Система регулярно змінює рівні цін, чому

Ось приклад https://baza.cn.ua/admin/shop/products/62999/history/?userid=&systemchange=1... -12-22
З цим товаром ніхто нічого не робить
Але при цьому система регулярно робить спроби збереження продукту та в результаті запускаються дії збереження
Чому система постійно пере зберігає товар і рівні цін?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Щоразу система перераховує наявність товарів та інші системні поля. Після таких перерахунків викликається збереження продукту і автоматизація для продуктів. Дані дії наскільки я розумію та встановлюють вашим продуктам рівні цін.
24.12.2020, 13:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Добрий день.
1. По даному товару нічого не змінювалося, не було приходів не процесів, не резервів, взагалі нічого, навіщо робити збереження?
Історія підтверджує що нічого не було. -24&filtercdateto=
2. Чому ці збереження мають якийсь не системний характер, тобто йде запуск о 00:16 потім 02:38 потім 10:38 і далі пішло з якоюсь взагалі не логічною частотою 11:06, 11:26, 11:35 ( це ж тупо жере ресурс і роздмухує БД)?
2020-12-24 13:59:21
2020-12-24 13:44:20
2020-12-24 13:15:27
2020-12-24 12:26:23
2020-12-24 12:23:22
2020-12-24 12:00:23
2020-12-24 11:35:20
2020-12-24 11:26:19
2020-12-24 11:06:40
2020-12-24 10:43:21
2020-12-24 10:38:23
2020-12-24 02:38:21
2020-12-24 00:16:33
3. Як можна припинити ці несистемні збереження?
24.12.2020, 14:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Збереження відбуваються при перерахунку системою наявності товарів як і вказав повідомленням вище.
2. Зміни відбуваються лише за виклику спеціального завдання. На рахунок роздування БД ви частково праві. Ви можете цього уникнути прибравши дії автоматизації або поставивши дії, що чистять історію змін
3. Я кілька днів тому пропонував вам доопрацювання в 2ч, щоб не викликати цей процесор так часто, а робити це раз на півгодини або годину. Наскільки я пам'ятаю, ви проігнорували це рішення.
24.12.2020, 14:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
1. Збереження відбуваються при перерахунку системою наявності товарів як і вказав повідомленням вище.

1. Це я вже зрозумів, можна не повторюватися, у мене питання навіщо робити збереження якщо нічого не змінилося це ж якось не раціонально і тупо молотити купу товарів, а потім запускати по цих товарах збереження і писати в історію, ви можете описати логіки системі в даному питанні бо поки що це виглядає (функціонал перерахунку) як якийсь нераціональний милиця (перерахувати 10 разів по всіх товарах що б на 100% поставити галочку в наявності)?

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
при виклику спеціального завдання

2. Я зрозумів що це якийсь спеціальний запуск, але ви не відповіли на питання "чому вона має якийсь не системний характер" хотілося б зрозуміти яка логіка запуску цього функціоналу, чому він не лопатити кожен 20 хвилин як в обід?

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
3. Я кілька днів тому пропонував вам доопрацювання в 2ч, щоб не викликати цей процесор так часто, а робити це раз на півгодини або годину. Наскільки я пам'ятаю, ви проігнорували це рішення.

Я не проігнорував, просто Ви поганий продавець, ви намагаєтеся мені продати те, що мені абсолютно не потрібно
24.12.2020, 15:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Я не обговорюватиму з вами архітектуру системи та її дії, це ні до чого не приведе.
2. Даний запуск робиться після того, як ви змінюєте будь-які дані в системі, які можуть вплинути на наявність товару. Будь то зміна наявності постачальника, залишків на складах тощо.
3. Я не продавець і не збирався вам нічого продавати. Вам потрібно, щоб не запускалася певна дія так часто, я даю вам вирішення цього завдання.
24.12.2020, 15:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
2. Даний запуск робиться після того, як ви змінюєте будь-які дані в системі, які можуть вплинути на наявність товару. Будь то зміна наявності постачальника, залишків на складах тощо.

За цим товаром нічого не змінювали і у нього немає постачальників чому тоді система по ньому змінює (запускає) тим більше о 02:38?
24.12.2020, 16:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

перерахунок запускається не за одним товаром системи а за всіма. Це зроблено спеціально так потрібно! До мене є ще якісь питання?
24.12.2020, 16:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
перерахунок запускається не за одним товаром системи а за всіма. Це зроблено спеціально так потрібно! До мене є ще якісь питання?

1. За якими товарами система запускає скрипт (які умови вибірки)?
2. Чому система запускає о 02:38, а потім з 10:00 разів на 10-15 хвилин (у чому глобальна логіка)?
3. Як працює галочка (який механізм роботи) "update-avail-after-balance" яка тут https://baza.cn.ua/admin/shop/settings/storage/ і чи не шкідливо система включення це галочки + робота цього скрипта (кожні 10-15 хвилин) при моїй кількості товарів (в описі до налаштування просто написано "вмикайте її тільки при невеликій кількості продуктів", просто поняття "невеликий" дуже умовне)?
29.12.2020, 12:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Усі
2. Так потрібно
3. Не шкодить
29.12.2020, 13:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
1. Усі
2. Так потрібно
3. Не шкодить

Прошу давати повні відповіді, тому що хтось нажалився, що я багато пишу і мене обмежили в коментарях
1. Чи можна докладніше, тупо все аж до віддалений або тільки ті що в наявності або ті, за якими є статки?
2. Я зрозумів що так потрібно, але опишіть логіку, щоб було зрозуміло з якою метою
3. Якщо не ведуться постачальники, то галочка по суті вирішує завдання скрипту і можна доопрацювати його відключення?
29.12.2020, 16:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. За всіма віддаленими товарами системи
2. Я не можу пояснити вам усі тонкощі роботи системи та для чого це необхідно.
3. Так, можна це зробити за 2 години доопрацювання.
29.12.2020, 17:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
перерахунок запускається не за одним товаром системи а за всіма. Це зроблено спеціально так потрібно! До мене є ще якісь питання?

Ви можете доопрацювати систему що б вона запускала цю процедуру тільки тоді коли по товару реально був рух по складу або по постачальниками (тобто ті операції, які реально впливають на наявність), тобто що система тупо не молотила все підряд по 5 разів на годину (Як на мене це може дуже добре "попустити" систему)?
30.12.2020, 10:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

так, це доопрацювання займе 2ч. Я писав про це тиждень тому
30.12.2020, 11:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар