1b.app
Скопійоване посилання -

Відповіді:

у нас немає регламенту швидкості відповідей, розробник відповість як тільки дійде до вашого завдання
22.12.2020, 09:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
у нас немає регламенту швидкості відповідей, розробник відповість як тільки дійде до вашого завдання

Я все розумію, але дуже прошу допомогти, тому що ми не можемо працювати – це ж фінанси.
1) Ми не можемо створювати платежі https://crm-onebox.com/ru/support/finances/4843-oshibka-dobavleniya-platezha/
2) замовлення клієнтам не закриваються. Їм приходять смс про заборгованість
Це жесть
22.12.2020, 10:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Лагода Олексій
Клієнт писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
у нас немає регламенту швидкості відповідей, розробник відповість як тільки дійде до вашого завдання

Я все розумію, але дуже прошу допомогти, тому що ми не можемо працювати – це ж фінанси.
1) Ми не можемо створювати платежі https://crm-onebox.com/ru/support/finances/4843-oshibka-dobavleniya-platezha/
2) замовлення клієнтам не закриваються. Їм приходять смс про заборгованість
Це жесть

відключіть галочку яка дозволяє при редагуванні проводити платежі заднім числом і все
не обов'язково ставити майбутню годину, ви можете збільшити час на 1 хвилину або повторно натиснути зберегти якщо видана помилка - система автоматично поставить поточну дату
22.12.2020, 10:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У тому й річ, що мені треба мати можливість проводити платежі заднім Числом.
Це необхідно бухгалтеру для правильного рознесення платежів за картами та безготівковим нарахуванням.
Раніше при цій галці все працювало правильно.
Швидше за все, після оновлення все зламалося
22.12.2020, 10:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Лагода Олексій
Клієнт писав/ла:
У тому й річ, що мені треба мати можливість проводити платежі заднім Числом.
Це необхідно бухгалтеру для правильного рознесення платежів за картами та безготівковим налом.
Раніше при цій галці все працювало правильно.
Швидше за все, після оновлення все зламалося

1. Логіка цієї галочки не змінювалася близько 2-х місяців
2. Я дав ще 2 рішення вам повз зняття налаштування, застосовуйте будь-яке з них
22.12.2020, 10:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чи можна зробити доопрацювання, щоб працювало як раніше? : не видавало помилку і можна проводити будь-якою датою
22.12.2020, 10:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Лагода Олексій
Клієнт писав/ла:
Чи можна зробити доопрацювання, щоб працювало як раніше? : не видавало помилку і можна проводити будь-якою датою

так, 0.5ч
22.12.2020, 10:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

Лагода Олексій
Клієнт писав/ла:
У тому й річ, що мені треба мати можливість проводити платежі заднім Числом.
Це необхідно бухгалтеру для правильного рознесення платежів за картами та безготівковим налом.
Раніше при цій галці все працювало правильно.
Швидше за все, після оновлення все зламалося

1. Логіка цієї галочки не змінювалася близько 2-х місяців
2. Я дав ще 2 рішення вам повз зняття налаштування, застосовуйте будь-яке з них

саме щось змінилося, т.к. є кілька звернень тут.
Ми також без проблем вносили платежі заднім числом, а вчора я виявив, що поля дати немає ЗАГАЛЬНО! Щоб воно з'явилося, поставив галку, яка дозволяє при редагуванні проводити платежі заднім числом, але тепер неможливо вказати минулу дату!
22.12.2020, 12:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

[/quote]
саме щось змінилося, т.к. є кілька звернень тут.
Ми також без проблем вносили платежі заднім числом, а вчора я виявив, що поля дати немає ЗАГАЛЬНО! Щоб воно з'явилося, поставив галку, яка дозволяє при редагуванні проводити платежі заднім числом, але тепер неможливо вказати минулу дату!
[/quote]
Ось і в мене також. Вчора зникло поле дати, яке раніше було. І почалася така проблема
22.12.2020, 12:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Переробив логіку, вночі оновитись. Дякую за розуміння
22.12.2020, 13:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Допоможіть будь ласка ще тут https://crm-onebox.com/ru/support/business-processes/4425-bag-deystviya/
22.12.2020, 13:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Закривайте це завдання. Але дуже прошу виправити тут.
25.12.2020, 13:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар