1b.app
Скопійоване посилання -

Після отримання товару клієнтів – створюється платіж

Здрастуйте, постало питання, як зробити щоб після отримання клієнтом посилки, створювався платіж (прихід) на рахунок "ФОП Пупкін МВ"
Додати дію: "Провести платіж
Платіж проводиться у сумі рівну сумі процесу. Якщо сума 0 - дія не спрацьовує."
але чому не спрацювало
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Не можна ставити дію створення платежу на етап, на який переходить система автоматично (при зміні статусу нової пошти, наприклад), тому що дія КИДАЄ ПОМИЛКИ і не може перейти на етап, після замовлення повисає на статусі "клієнт не забрав посилку".
08.08.2022, 13:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


я робив би Перехід на етап Отриманий клієнтом. А там уже задати термін етапу+перемикання. Так ви зможете побачити замовлення, які змінили статус НП, але не змогли перейти на етап.
08.08.2022, 13:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
Залишіть свій коментар:

Зробив етап Отримано:
Перевести бізнес-процес у цей етап, якщо етап нової пошти змінився на "Отримано"
І слід за ним такий, як на скрині
правильно зробив?
я правильно розумію що якщо "Знайти процес клієнта і перевести в обраний статус" - то цей етап шукатиме серед усіх статусів і перекладатиме на цей етап правильно?
Як часто оновлюється статус ТТН від нової пошти, і одразу змінюється статус етапу процесу?
09.08.2022, 16:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ні, перший скрін щось не те взагалі робить. Я мав на увазі таку комбінацію
09.08.2022, 17:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
ні, перший скрін щось не те взагалі робить. Я мав на увазі таку комбінацію

ті коли ТТН вийшло статус забрана, він зачекає один день і потім переключить на етап виконаний так виходить?
09.08.2022, 19:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар