1b.app
Скопійоване посилання -
Интересует работа с сервисом WAYFORPAY в системе?
Мы создали специальный компонент для вашего удобства! Посмотреть компонент
Раніше замовляв та оплачував створення дії "Створити посилання на оплату в WAYFORPAY", але виявив, що в ньому не вистачає кілька деталей:
1) Потрібно додати можливість (якщо це комусь потрібно) – встановлювати час життя інвойсу;
2) Потрібно додати можливість (якщо це комусь потрібно) – передавати інформацію по клієнту. Якщо передавати ці дані - вони автоматично заповнюються у формі і клієнт не витрачатиме час на заповнення.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Якщо у вихідному доопрацюванні даних умов не було, то:
1) якщо це дійсно потрібно – можна зробити це налаштуванням – займе 1 годину
2) якщо це потрібно – можна зробити налаштуванням – це займе 1 годину
18.10.2021, 10:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
Якщо у вихідному доопрацюванні даних умов не було, то:
1) якщо це дійсно потрібно – можна зробити це налаштуванням – займе 1 годину
2) якщо це потрібно – можна зробити налаштуванням – це займе 1 годину

1) Під "якщо це комусь потрібно" я мав на увазі, що за умовчанням нехай працює так як зараз, але якщо потрібно встановити інший час нехай це стане заповненням доп.поля
2) Під "якщо це комусь потрібно" я мав на увазі, що за умовчанням нехай працює так як зараз, але якщо потрібно передавати дані клієнта нехай це береться з полів
Саме так працюватиме функціонал після впровадження?
20.10.2021, 09:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


1) Під "якщо це комусь потрібно" я мав на увазі, що за умовчанням нехай працює так як зараз, але якщо потрібно встановити інший час нехай це стане заповненням доп.поля

я оцінив налаштування безпосередньо в дію у вигляді інпуту для введення часу життя інвойсу
якщо необхідно брати натомість з доп.поля процесу - оцінка налаштування та ж

Юрченко Роман Сергійович написав:
2) Під "якщо це комусь потрібно" я мав на увазі, що за умовчанням нехай працює так як зараз, але якщо потрібно передавати дані клієнта нехай це береться з полів

варіант рішення та оцінка аналогічно п.1
20.10.2021, 17:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:

1) Під "якщо це комусь потрібно" я мав на увазі, що за умовчанням нехай працює так як зараз, але якщо потрібно встановити інший час нехай це стане заповненням доп.поля

я оцінив налаштування безпосередньо в дію у вигляді інпуту для введення часу життя інвойсу
якщо необхідно брати натомість з доп.поля процесу - оцінка налаштування та ж

Юрченко Роман Сергійович написав:
2) Під "якщо це комусь потрібно" я мав на увазі, що за умовчанням нехай працює так як зараз, але якщо потрібно передавати дані клієнта нехай це береться з полів

варіант рішення та оцінка аналогічно п.1

Випадково підтвердив запит.
Можете виставити рахунок?
20.10.2021, 17:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доопрацьовано:
1. налаштування "Час життя invoice (за замовчуванням 1 годину)"
2. налаштування "Передавати на запит номер телефону та Email клієнта для підстановки у форму оплати"
3. налаштування "Передавати на запит ПІБ клієнта для підстановки у форму оплати"
21.12.2021, 10:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
1. налаштування "Час життя invoice (за замовчуванням 1 годину)"

Підкажіть, у яких одиницях вважає це поле (дні, години, хвилини, секунди)? Припускаю, що встановлено в секундах, так встановив значення 72 (хотів поставити 3 дні), але інвойс вже відображається як "Сплив термін дії".
21.12.2021, 13:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Підкажіть, у яких одиницях вважає це поле (дні, години, хвилини, секунди)? Припускаю, що встановлено в секундах, так встановив значення 72 (хотів поставити 3 дні), але інвойс вже відображається як "Сплив термін дії".

Документація про це замовчує
Я припускав, що годинник, але якщо ваш варіант не спрацював - то може бути в секундах?
21.12.2021, 15:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Документація про це замовчує
Я припускав, що годинник, але якщо ваш варіант не спрацював - то може бути в секундах?

Перевірив. Все працює. Дані вказуються за секунди.
21.12.2021, 15:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар