1b.app
Скопійоване посилання -

пропускаються деякі пуші про успішну оплату (не створюються платежі)

налаштовано інтеграцію з інтеркасою.
підкажіть будь ласка, чому не додається платіж на замовлення при отриманні пуша від інтеркаси
у лозі запису у тому, що платіж успішний є, а платіж тим щонайменше не створюється.
дана помилка проявляється не на всіх замовленнях, тільки приблизно в половині випадків платіж створюється
ось замовлення https://box.e-zoo.com.ua/admin/customorder/order/1653853/edit/ , ось скрін з лога про те, що платіж отримано
виникає таке відчуття, що бокс зайнятий якимось процесом і не встигає обробити отриманий платіж, але при цьому записує його в балку.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

А перехід на оплату виконується через ЛК чи взагалі через сторонній сайт?)
21.09.2021, 16:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
А перехід на оплату виконується через ЛК чи взагалі через сторонній сайт?)

посилання на оплату генерую вручну шляхом заповнення полів параметрами, аналогічними скрипту оплати. кадром виводив вікно оплати з кабінету боксу, щоб емулювати перехід користувачем на сторінку оплати.
я розумію, чого ви хилите... підписи не збігаються. я теж так думав, але якби не одне, але... якщо пуш про успішність платежу відправити повторно з кабінету інтеркаси, то платіж створюється. Тому роблю висновок, що проблема обробки відповіді на боці боксу.
22.09.2021, 10:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


я розумію, чого ви хилите... підписи не збігаються. я теж так думав, але якби не одне, але... якщо пуш про успішність платежу відправити повторно з кабінету інтеркаси, то платіж створюється. Тому роблю висновок, що проблема обробки відповіді на боці боксу.

Я хилю до того, що якщо посилання генерується не на боці OneBox (ЛК / сайт) - то ніби і платіж навряд чи додатись з тієї причини, що у нас в базі не буде запису, що був запит оплати і ми чекаємо успіху. Але в цьому випадку вони є.
Ви примусово через ЛК інтеркаси можете ще раз надіслати платежем з опису? Хочу подивитися чи надходить підпис
22.09.2021, 15:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
Ви примусово через ЛК інтеркаси можете ще раз надіслати платежем з опису? Хочу подивитися чи надходить підпис

зробили
22.09.2021, 18:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://box.e-zoo.com.ua/admin/customorder/order/1655245/payment/
так виходить платіж додало успішно
а є ще приклад який якщо відправити - не додатись?
23.09.2021, 16:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
https://box.e-zoo.com.ua/admin/customorder/order/1655245/payment/
так виходить платіж додало успішно
а є ще приклад який якщо відправити - не додатись?

назбираю - скину
1. https://box.e-zoo.com.ua/admin/customorder/order/1657711/edit/
2. https://box.e-zoo.com.ua/admin/customorder/order/1656175/edit/
думаю є ще.
можливо в БД в момент отримання пуша було посилання якийсь запис інший і він якось пізніше перезаписує на актуальні дані? на жаль, мені не відомо, що ви в БД записуєте для перевірки відповіді від платіжної системи. Грешу все ж на те, що користувач змінював замовлення і щось десь не оновилося і в результаті відповідь, що надійшла, виявилася нерелевантною відправленому запиту. Але тут тільки ви сказати точно зможете
23.09.2021, 18:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Повторив запит у ручному режимі – помилки ніякої не було.
А як робите посилання на оплату? Чи можете описати мені всю схему?
24.09.2021, 16:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
А як робите посилання на оплату? Чи можете описати мені всю схему?

ось процедура https://box.e-zoo.com.ua/admin/shop/workflow/8/procedure/212/?status=0
у дії "надіслати e-mail" створюю посилання, шляхом додавання значень змінних за заданим шаблоном. а для того, щоб у БД боксу створився запис через iframe, виводжу сторінку даного процесу з кабінету клієнта.
підкажіть, чи може бути так, що бокс саме не встигає відпрацювати пуш? ось просто так записати в балку - записує, а ось обробити його - не обробляє. Наприклад, тому що ресурсів процесора, наприклад, не вистачило. або ж він все ж таки ставить такі запити на крон і обов'язково обробить коли ресурси з'являться?
Просто якщо бокс обробляє пуші "на льоту", то я точно тут нічого не зможу зробити, а якщо по крону, то спробую продовжити самостійно шукати проблему.
Тобто. ключове питання – як обробляє запити про те, що оплата пройшла бокс – на льоту чи через "чергу"?!
27.09.2021, 15:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тобто. ключове питання – як обробляє запити про те, що оплата пройшла бокс – на льоту чи через "чергу"?!

Запит опрацьовує відразу.
Може інтеркас його шле з маленьким timeout`ом, що скрипт обривається, або ж обриває його не отримавши певну відповідь? (я інформації про timeout`и в документації не знайшов).
Як буде новий платіж, який не проведе - дайте знати (я додав ще кілька логів для розуміння загальної картини).
29.09.2021, 17:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
Як буде новий платіж, який не проведе - дайте знати (я додав ще кілька логів для розуміння загальної картини).

ось https://box.e-zoo.com.ua/admin/customorder/order/1666828/edit/
04.10.2021, 09:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

На жаль, логи за 03.10 не збереглися, але я проаналізував за 20.10
Там виразно видно, що частина платежів не "заходить" з тієї причини, що в базі даних відсутній запис (або вказана з 0 сумою) запиту платежу, власне яким потрібно робити потім отримання платежу.
Власне проблему потрібно шукати у вашому засланні (можете її скинути мені у підсумковому вигляді, щоб я здійснив перехід?)
Або імпортувати платежі за допомогою якоїсь виписки, а не callback`ів.
20.10.2021, 14:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
На жаль, логи за 03.10 не збереглися, але я проаналізував за 20.10
Там виразно видно, що частина платежів не "заходить" з тієї причини, що в базі даних відсутній запис (або вказана з 0 сумою) запиту платежу, власне яким потрібно робити потім отримання платежу.
Власне проблему потрібно шукати у вашому засланні (можете її скинути мені у підсумковому вигляді, щоб я здійснив перехід?)
Або імпортувати платежі за допомогою якоїсь виписки, а не callback`ів.

зрозумів. значить шукатиму проблему на своєму боці. спасибі за допомогу
28.10.2021, 14:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар