1b.app
Скопійоване посилання -

Запис розмов АТС Київстар

Добрий день. По API від віртуальної АТС Київстар записи розмова тягнуться в OneBox вже?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Дія "Завантажувати події з Київстар" у системі є, раніше працювала.
Якщо з боку Київстару все працює як і раніше – значить маємо.
Якщо у вас проблема – потрібно розбирати на конкретному прикладі.
15.01.2021, 18:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мене цікавить саме запис дзвінків? З нашого боку, все давно запущено і не змінювалося. Але на скільки я знаю, на вашому боці велися доопрацювання. У Маркеті цей функціонал: Збереження запису розмов у телефонії Київстар не вказано.
15.01.2021, 19:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

За замовчуванням, майже всі інтеграції з телефоніями підтримують три функції:
- click-to-call
- історія дзвінків (зі звукозаписами)
- спливаюче вікно при вхідному дзвінку
Але, у телефонії КиївСтара є аспект: звукозапис дзвінків на стороні включається тільки за замовника (вас). При цьому при вхідних (і вихідних!) дзвінках абоненту буде говорити "ми пишемо звук". Це те, що сильно відрізняє Київстар від інших телефоній - в інших таке вітання або опціонально, або тільки при вхідному дзвінку.
Тому, якщо вам потрібний звукозапис дзвінків для телефонії КиївСтар:
1. зв'яжіться з КиївСтаром і скажіть "хочу звукозапис дзвінків"
2. потім дзвінки автоматично почнуть тягнутися в OneBox
2.1. якщо цього не станеться, будемо розбиратися з конкретним прикладом.
15.01.2021, 20:05
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, я знаю про попередження запису. Це здійснюється згідно із Законодавством України. І лише в цьому випадку можуть вестись записи розмов та використовуватись надалі. Дякую, Максиме, пробуватимемо. Дам зворотний зв'язок за підсумком.
15.01.2021, 20:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олена писав/ла:
Так, я знаю про попередження запису. Це здійснюється згідно із Законодавством України. І лише в цьому випадку можуть вестись записи розмов і використовуватись надалі. Дякую, Максиме, пробуватимемо. Дам зворотний зв'язок за підсумком.

Перевірили. Записи не зберігаються. З боку OneBox повинні були бути доробки на коді. Хто може підказати, на якому етапі цей процес?
18.01.2021, 11:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олена писав/ла:

Олена писав/ла:
Так, я знаю про попередження запису. Це здійснюється згідно із Законодавством України. І лише в цьому випадку можуть вестись записи розмов та використовуватись надалі. Дякую, Максиме, пробуватимемо. Дам зворотний зв'язок за підсумком.

Перевірили. Записи не зберігаються. З боку OneBox повинні були бути доробки на коді. Хто може підказати, на якому етапі цей процес?
Адреса:
http://crm.enzim.biz/
18.01.2021, 11:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


писав/ла:
З боку OneBox повинні були бути доробки на коді. Хто може підказати, на якому етапі цей процес?

Якщо ви підкажете номер доопрацювання або тему на форумі - ми могли б відповісти вам на це питання.

писав/ла:
Перевірили. Записи не зберігаються.

На жаль, у нас немає актуальних SSH-доступів до OneBox.
Ви можете надіслати їх на поштову скриньку m.tyndyk@crm-onebox.com, після чого ми зможемо проаналізувати видачу Київстару та працездатність запитів на отримання записів дзвінків.
18.01.2021, 16:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар