1b.app
Скопійоване посилання -

Телефонія Київстар

Інтеграція з Київстар працює: в Боксі є всі події по дзвінках і з'являється вікно при вхідному дзвінку.
Проблеми виникають, коли ми натискаємо кнопку "зателефонувати". Смартфон починає дзвонити, ми натискаємо зелену кнопку на смартфоні і виклик обривається.
Це може бути проблемою в Боксі?
Чи це проблема на стороні Київстару?
(я звернувся до них і вже поспілкувався з десятком менеджерів, але результату немає)

Відповіді:

Дмитренко Максим Миколайович
MAKOSH | Analyst of Consolidated Information
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Вітаю, точно така ж сама проблема.
Конкретної відповіді від також Киїстара не отримали, тільки нові повідомлення кожного дня, що розгляд справи перенесено.
Особисті підозри: можливо не працює коректно ФМС через перехід на нові потужності.
30.09.2022, 09:42

Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик"
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Добрий день.
Я спочатку не хотів створювати цю гілку, тому що, майже очевидно, що проблема на боці КС.
Та тепер бачу, що треба задавати й такі запитання.
Київстар вдруге прийняв від мене заявку (по першій вони "не дозвонились" і скасували її).
30.09.2022, 10:11

Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик"
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Перед створенням цієї теми я чесно намагався пошукати відповідь на цьому форумі в старих гілках.
Мені прийшлось шукати спочатку по запиту "київстар", а потім "киевстар".
Як українці самі собі портять життя!
Ми витрачаємо купу часу на пошук інформації через двомовність, не кажучи вже про помилки через це та неестетичність тексту, написаного двома мовами.
В нормальних країнах інформацію шукають ОДНІЄЮ своєю мовою.
30.09.2022, 12:12

Така ж проблема
https://41136.onebox-system.com/dashboard/
30.09.2022, 12:50

Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик"
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Залишив заявку в Київстар в п'ятницю. Кожен день отримує повідомлення про перенесення термінів виконання заявки на 1 день.
Телефонуйте 0800300466, залишайте заявки. Може, швидше зроблять.
У них якраз було оновлення обладнання і софту, можливо, щось зламалось в налаштуваннях віртуальних АТС
06.10.2022, 08:39

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар