1b.app
Скопійоване посилання -

"Пароль у форматі md5" це хеш для API

Доброго дня! Для інтеграції з фонетом потрібно хеш пароль, де його взяти?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Дворак Микола
Papidu Digital Agency
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Вже знайшов пароль REST API, тільки у фонеті все одно помилка "Не авторизований. Перевірте налаштування конектора"
31.08.2022, 13:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Можливо ви вставили не що url або щось ще. На жаль вам складно допомогти, тому що ви дали приблизно 0 інформації, я навіть не розумію який бокс ви налаштовуєте і що в лк фонета де натискаєте.
31.08.2022, 13:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Бокс https://viza1.1b.app/. Порядок дій був наступний
1) у кабінеті фонету додали інтеграцію One Box там потрібно ввести домен, логін та пароль хеш для api, прописав (скрин прикріплюю), не проходить авторизація, написали у фонет, вони сказали на стороні боксу, у додатку фонета ввести api та домен (але так як я думав, що АПІ з'явиться після підключення інтеграції, я не знав, де взяти АПІ, вони сказали, що АПІ можна взяти в пункті меню "підключення інший црм системи, взяв, додав на стороні боксу + посилання на домен фонета, але це так само не допомогло (скрин прикріплюю)
01.09.2022, 14:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дворак Микола
Papidu Digital Agency
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Бокс https://viza1.1b.app/. Порядок дій був наступний
1) у кабінеті фонету додали інтеграцію One Box там потрібно ввести домен, логін та пароль хеш для api, прописав (скрин прикріплюю), не проходить авторизація, написали у фонет, вони сказали на стороні боксу, у додатку фонета ввести api та домен (але так як я думав, що АПІ з'явиться після підключення інтеграції, я не знав, де взяти АПІ, вони сказали, що АПІ можна взяти в пункті меню "підключення інший црм системи, взяв, додав на стороні боксу + посилання на домен фонета, але це так само не допомогло (скрин прикріплюю)
02.09.2022, 11:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар