1b.app
Скопійоване посилання -

Де знайти опис інтеграції? як зробити, щоб із сервісу в бокс приходила інформація?

Вихідні працюють, запускає набір на мобільному, але як Сервіс мої дзвінки зрозуміти куди відправляти дзвінки? де опис підключення? Де в сервісі мої дзвінки та як вказати відправку подій?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Дзвінки надсилати сюди:
ваш бокс/moizvonki/push/
куди її вставляйте уточніть у підтримки Мої Дзвінки.
03.08.2022, 19:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Валерия
Іменна ліцензія
Дякую за швидку відповідь, а чого немає інструкції з налаштування у програмі?
Щоб кожен не питав
03.08.2022, 21:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

тому що додаток використовує півтори людини
03.08.2022, 21:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
тому що додаток використовує півтори людини

Ми складаємо 0.5)))
03.08.2022, 22:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Валерия
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Корнєв Михайло
ergo написав:

так хун пао
OneBox production написав:
тому що додаток використовує півтори людини

Ми складаємо 0.5)))

Ні ви одиниця)), це ми лише однією ногою намагаємося увійти
04.08.2022, 11:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Валерия
Іменна ліцензія

так хун пао
OneBox production написав:
Дзвінки надсилати сюди:
ваш бокс/moizvonki/push/
куди її вставляйте уточніть у підтримки Мої Дзвінки.

Підтримка відповіла, що у них статус успіху з передачі у ванбокс, Але з цим боксом https://bestorg.1b.app/desktop/ якісь проблеми з подіями. Немає нових дзвінків, немає нових повідомлень із телеграма налаштований за прикладом іншого боксу. з вебхуками та автоматизацією.
Можете перевірити чого в бокс нічого не приходить, дякую
04.08.2022, 11:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Додайте логіни своїм користувачам у їх email specrХХХХ@gmail.com ось цей наприклад (з останнього дзвінка). І тим самим користувачам пропишіть номери телефонів.
04.08.2022, 11:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Валерия
Іменна ліцензія

так хун пао
OneBox production написав:
Додайте логіни своїм користувачам у їх email specrХХХХ@gmail.com ось цей наприклад (з останнього дзвінка). І тим самим користувачам пропишіть номери телефонів.

Номери стояли так само, як у кабінеті звучать
имейл додав, але нічого не змінилося і він не потрібен, тому що вихідні спрацьовували значить користувача знає.
І це телеграм питання не закриває. я думаю вам потрібно перевірити пуші на цьому порталі або ще що
04.08.2022, 12:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Спробуйте здійснити новий дзвінок, вони додаються пушами - старі вже не з'являться.

Валерія
Консалтингова компанія "Бюро продажів" писав/ла:
я думаю вам потрібно перевірити пуші на цьому порталі або ще що

дякую за пораду, але ні)
04.08.2022, 12:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Валерия
Іменна ліцензія

так хун пао
OneBox production написав:
Спробуйте здійснити новий дзвінок, вони додаються пушами - старі вже не з'являться.

немає подій, і я відразу перевірив. як імейл встановив і телеграм з нового пристрою написав теж не прийшов. Зараз ще раз перевірив дзвінок
04.08.2022, 14:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Валерия
Іменна ліцензія
адже мені дзвінок у журналі потрібен для контролю
04.08.2022, 14:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

там відображаються лише активні дзвінки, тобто. ті, які йдуть прямо зараз. Спробуйте зробити дзвінок та оновити сторінку
04.08.2022, 15:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Валерия
Іменна ліцензія

так хун пао
OneBox production написав:
там відображаються лише активні дзвінки, тобто. ті, які йдуть прямо зараз. Спробуйте зробити дзвінок та оновити сторінку

Як це?, адже це журнал дзвінків. у рингостат наприклад там усі дзвінки йдуть, тільки в цій таблиці великий недолік немає запису для прослуховування. Коли можна буде чекати на цю колонку?
04.08.2022, 15:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://bestorg.1b.app/app/moizvonki/ надіслав заново один з гармат, дзвінок з'явився в табличці. Просто зробіть пару дзвінків після того, як прописали пошти користувачам, все буде ок)
04.08.2022, 17:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Валерия
Іменна ліцензія

так хун пао
OneBox production написав:
https://bestorg.1b.app/app/moizvonki/ надіслав заново один з гармат, дзвінок з'явився в табличці. Просто зробіть пару дзвінків після того, як прописали пошти користувачам, все буде ок)

Працює та фіксується, дякую. а що на рахунок прослуховування дзвінків у журналі всіх дзвінків? візьмете на майбутнє оновлення?
04.08.2022, 19:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо вам потрібно щось зараз, я можу оцінити вам вартість доопрацювання. Якщо ви готові чекати, можливо це додадуть, можливо, ні - тут немає жодних гарантій
04.08.2022, 20:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар