1b.app
Скопійоване посилання -

Не вивантажуються бренди на Wordpress

Налаштував так
Видалив перед цим усі бренди
Вивантажив товари, але бренди не утворилися
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Надайте інформацію від розробника цього Wordpress, як саме у них зберігається інформація по брендах.
Бо у вас і бренд як окрема сутність, і як атрибут - і працює це через раз - припускаю там кастом якийсь конфліктує.
21.05.2021, 09:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
що зараз віддає вордпрес якщо передавати бренд?
21.05.2021, 11:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Там же запити прямий у БД, як і було раніше створення - видачі там немає.
21.05.2021, 12:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
а який запит? я програмісту скину, щоб розумів, що ми робимо взагалі
21.05.2021, 12:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А може краще у цього програміста дізнатися, що і де зберігатися, щоб перевірити відповідність?
Цей wordpress – хто як хоче – так і пиляє.
21.05.2021, 14:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Отримав відповідь, це дослівно, але я поки що сам не зрозумів, як це має бути правильно
Ви створюєте і brand. в WordPress як ви вважаєте, що taxonomy, коли деякі з них є conflicting з усіма іншими.
It looks like you are creating pwb-brands taxonomy after creating brand attribute
and you not making a correct relation of taxonomy with term and term with product
Let me explain you concept of taxonomy and term
eg There є категорії name New Arrivals under Men and Women like this
Men
- New Arrivals
Women
- New Arrivals
Men and Women will be called as taxonomy
New Arrivals will be term
Taxonomy is to identify New Arrivals(Same category name) belongs to what taxonomy.
We have correctod slugs of woocommerce brands
please check them before making change
You have to use pwb-brand as slug
25.05.2021, 11:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
25.05.2021, 11:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ви створюєте і brand. в WordPress як ви вважаєте, що taxonomy, коли деякі з них є conflicting з усіма іншими.
It looks like you are creating pwb-brands taxonomy after creating brand attribute
and you not making a correct relation of taxonomy with term and term with product

Власне це те, що я і передбачав раніше – ви створили бренд як сутність та бренд як атрибут (фільтр), і вони конфліктують.

Власне, що і як нам у такому разі робити - мені все одно не зрозуміло. Мені потрібен конкретний приклад оновлення продукту на основі ваших даних, щоб коректно вивантажився і атрибут бренду і сам бренд (можна прикладами запитів в API | базу даних).
26.05.2021, 14:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Питання аналогічне, чи не запам'ятовує бокс id бренду, може з минулого вивантаження? Наприклад, поля зовнішній id у брендах немає, але за кодом у дії він використовується, значить, думаю в базі є...
Чи не бере бокс id для вивантаження, бо у ВП змінюється назва бренду, але саме він прив'язується до товару, тобто він повинен бути BALENCIAGA, але після вивантаження перейменовується на HUGO BOSS або інший рандомний і прив'язується до товару
01.06.2021, 18:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так ні, тут отримуємо бренди заново при кожному спрацюванні дії.
02.06.2021, 16:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Чи можеш скинути список запитів у БД по продукту https://cabinet.b2bframes.com/admin/shop/products/20633/edit/?
Або все, що вирушає продуктом, там уже розберемося, я думаю.
02.06.2021, 16:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Суханицький Андрій
Інтегратор
Premium-партнер
Integrator CRM написав:
Чи можеш скинути список запитів у БД по продукту https://cabinet.b2bframes.com/admin/shop/products/20633/edit/?
Або все, що вирушає продуктом, там уже розберемося, я думаю.

я маю на увазі, що відправляє бокс при вивантаженні цього продукту
02.06.2021, 16:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Отримуєте інформацію у розробника wordpress (або надаєте офіційну документацію архітектуру бази даних/можливості REST API), яка дасть відповідь на питання - почерговість дій, які необхідно зробити в базі даних, щоб створити 1 бренд та призначити його 1му товару?
Надайте цю інформацію - на підставі неї ми вносимо зміни/оцінюємо доопрацювання.
Грати в "угадайки" як працює на якомусь проекті (і інакше працюватиме на іншому) - не ефективна трата часу.
04.06.2021, 14:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Так, щоб було зрозуміло тим, хто раптом читатиме тему - створення брендів працює не зовсім правильно, вони створюються тільки в одній таблиці, а в таблиці _term_taxonomy запис не створюється, тому починається каша в брендах.
Рішення - шукати бренди за назвою та галочкою "Експортувати бренди" НЕ ставити, що означає - бренди створити на стороні сайту та з боку боксу.
Якщо у когось є бажання та можливість, можуть розібратися у проблемі та створити відповідний топік на форумі, а ми ж пішли у бік обміну xml файлами, працює і швидше та надійніше, просто не у всіх є така можливість.
08.07.2021, 13:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар