1b.app
Скопійоване посилання -

Доопрацювання щодо існуючої інтеграції

Здрастуйте, у нас є інтеграція з сервісом
Qui-Quo, який на етапі БРОНЬ при натисканні на кнопку "швидке бронювання" копіював паспортні дані клієнтів з поля дані закордонних паспортів :
після, завдяки сервісу, ми переходили на сайти наших партнерів, де в браузері вже доопрацьовано програму Qui-Quo, ми переносили ці скопійовані дані.
Що вони зробили зараз?
З'явилася можливість копіювати потрібні дані із заявки на сайті партнерів, раніше ми це робили руками, що займало багато часу.
Є API, необхідно налаштувати якесь поле копіюється і куди в нашому боксі вставляється!
Як оцінити доопрацювання?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Я так розумію при кліку на сайті до вас у бокс прилітатиме запит і в боксі потрібно створити нове замовлення із зазначеними полями? Чи ви хочете якось шукати вже існуючий?
16.04.2021, 11:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Chewbacca
Wookiee написав:
Добрий день. Я так розумію при кліку на сайті до вас у бокс прилітатиме запит і в боксі потрібно створити нове замовлення із зазначеними полями? Чи ви хочете якось шукати вже існуючий?

я хотіла б оновлювати поля у вже існуючих замовленнях.
Тобто. коли клієнт до нас спілкується, ми вносимо дані в бокс, і він проходить різні етапи від підбору до броні. І коли приймає рішення бронювати, вже є замовлення в боксі з потрібними полями. Нам треба на сайті туроператора кнопкою копіювати дані та вносити їх у відповідні поля вже існуючого замовлення.
16.04.2021, 13:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я можу по кожному полю описати, що копіюємо і куди вставляємо, мені по api все зрозуміло
16.04.2021, 13:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Яким чином пов'язаний ваш поточний процес із даними на сайті? Тобто. як шукати процес у боксі за даними на сайті? Можливо вони мають еперсекаються коди чи такий процес у клієнта з номером телефону один, тобто. потрібно щось унікальне
23.04.2021, 10:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар