1b.app
Скопійоване посилання -

Як працює інтеграція з сервісом marquiz.ru???

Як працює інтеграція із сервісом marquiz.ru???
При створенні замовлень створюється контакт із типом "Компанія" і в назву компанії тягне номер телефону
Ось приклад замовлення https://aromacarlux.crm-onebox.com/admin/customorder/aromacarlux/6150/edit/
Так і має працювати?
Як зробити що б створювався звичайний контакт, а ім'я та номер телефону подав у свої поля?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Так, так було по тз - створювати компанію і записувати до неї:
user.user_company <- $data['contacts']['name']
user.user_email <- $data['contacts']['email']
user.user_phone <- $data['contacts']['phone']
Опис процесу <- $rawAnswers = $data['raw'] відповіді на питання квіза
Потім були редагування того ж клієнта, щоб до назви компанії додавався номер телефону, щоб уникнути дублікатів назв компаній.
08.04.2021, 15:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Chewbacca
Wookiee написав:
Добрий день. Так, так було по тз - створювати компанію і записувати до неї:
user.user_company <- $data['contacts']['name']
user.user_email <- $data['contacts']['email']
user.user_phone <- $data['contacts']['phone']
Опис процесу <- $rawAnswers = $data['raw'] відповіді на питання квіза
Потім були редагування того ж клієнта, щоб до назви компанії додавався номер телефону, щоб уникнути дублікатів назв компаній.

Як зробити що б створювався звичайний контакт, а ім'я та номер телефону подав у свої поля?
Припускаю, що потрібно зробити налаштування в інтеграції, де можна вказати в які поля писати ім'я та телефон і вибирати тип контакту (компанія чи ні). Скільки це буде коштувати?
08.04.2021, 15:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ваше припущення вірне. Зробити налаштування з яким типом створювати контакт і чи додавати до назви компанії номер телефону займе 1год. Або ви хочете, щоб ім'я можна було писати або в ім'я або в прізвище з можливістю вибору? По-дефолту можна зробити, щоб якщо компанія - писало в компанію, а якщо контакт - писало просто в ім'я
08.04.2021, 15:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар