1b.app
Скопійоване посилання -

Статистика підключень до Magento

Добридень!
Чи можу отримати інформацію щодо програми Magento, а саме: скільки підключено; скільки компаній чи ліцензій їм реально користуються; і який приріст підключень на місяць у розрізі року?
Задаю це питання, тому що є хлопці, які можуть зробити додаток для OS OneBox, але їм потрібно знати потенціал.
Заздалегідь вдячний!
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, у нас не так багато клієнтів використовують Magento, наскільки я бачив, в основному використовують опенкарт. Приблизно кілька десятків боксів всього користуються інтеграцією з Magento. Якщо вам потрібні точні дані, ми можемо провести такий аналіз і видати точне число боксів, що використовують інтеграцію за 1год доробки.
23.03.2021, 10:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Treebeard
the oldest of the Ents написав:
Доброго дня, у нас не так багато клієнтів використовують Magento, наскільки я бачив, в основному використовують опенкарт. Приблизно кілька десятків боксів всього користуються інтеграцією з Magento. Якщо вам потрібні точні дані, ми можемо провести такий аналіз і видати точне число боксів, що використовують інтеграцію за 1год доробки.

Добридень!
Спасибі за інформацію.
Я отримав відповідь на свою відповідь. На жаль, занадто мало користувачів ((( Якби обчислення відбувалося в сотнях
23.03.2021, 11:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар