1b.app
Скопійоване посилання -
Ось API - https://images.wbstatic.net/portal/education/Kak_rabotat'_s_servisom_statistiki....
Скільки годин програмування потрібно?
Потрібно в інтеграції:
1 . Передача поставок товару, бачити залишки по всьому товару
2. Отримувати статуси, коли товар відправлений клієнту, повернення від клієнта та викуплений клієнтам
3. Бачити нарахування грошей від Валдберіс за кожне замовлення
4. Бачити скільки бере за свої послуги Валдберіс
Ну, тобто потрібна інтеграція, щоб наш клієнт взагалі не користувався кабінетом Валдберіс
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день.
1. Необхідний спосіб: Методи сервиса. Склад
ми можемо зробити запит у цей метод, знайти за артикулом продукт у боксі та прописати йому значення з поля quantityFull або quantityNotInOrders у додаткове поле у боксі. Таку дію можна зробити із запуском раз на добу, її доопрацювання займе 5год. У ньому буде вибір додаткового поля, в яке писати отримане к-во.
2. Уточніть, будь ласка, про що мова? Тобто. в які методи апі нам потрібно постукати і яку інформацію і куди ви хочете записати.
3. Наскільки я бачу, в апі немає методу, який покаже зарахування куди-небудь грошей.
4. Уточніть будь ласка, у який метод потрібно зробити запит і які дані та куди записати. Дякую
05.03.2021, 16:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

2. На стороні Ваййлдберіс змінюється статус замовлення. Його треба передавати у бокс. Які методи в API - не можу знати (для цього ставив це завдання)
4. Які методи в API - не можу знати (для цього ставив це завдання)
11.03.2021, 10:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Кириле, зверніться будь-ласка до одного з наших інтеграторів для складання технічного завдання та допомоги у здійсненні доробок https://crm-onebox.com/ru/partner/search/?tags[]=%D0%A1%D0%B8%D1% 81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%BD%D1%8B%D0%B9%20%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D0%B3%D1% 80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%20OneBox . Від себе можу сказати щойно постукають в апі забрати якісь дані і записати кудись у боксі дією займає від 4 годин доопрацювання.
12.03.2021, 17:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар