1b.app
Скопійоване посилання -

Передача Context у вайбер бот

Добрий день.
Надсилаю киенту посилання з посиланням на вайбер бот наступного виду:
viber://pa?chatURI=ohrana_ua&context=131832&text=Підтвердити
У налаштуваннях інтеграції включена опція:
При першому контакті користувача з viber спочатку шукати контакт за значенням переданого context у полі ID користувача в OneBox
https://crm.ohrana.ua/admin/customorder/obrashchenie-klienta/315606/edit/
А ось клієнт переходить за посиланням. Клієнта не знайшов.
Що робимо негаразд?
про всяк випадок уточню, коли клієнт переходить за посиланням
viber://pa?chatURI=ohrana_ua&context=131832&text=Підтвердити
відкривається чат і клієнт отримує вітальне повідомлення, але процес не створюється. І тільки коли клієнт відповідає чи натискає на кнопку – створюється процес.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Пташкін Сергій писав/ла:
відкривається чат і клієнт отримує вітальне повідомлення, але процес не створюється. І тільки коли клієнт відповідає чи натискає на кнопку – створюється процес.

Тому що після "Вітання" (conversation_started) не повинен створюватися процес - бо події повідомлення немає.
Він створюється тільки коли контакт зробить реальну дію - додати подію з текстом повідомлення і на підставі цієї події буде створено хвилинну автоматизацію процесу.
26.02.2021, 14:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максиме, мені здається ви відповіли на мій коментар, а не на моє запитання.
я передаю в contex іду клієнта. Бокс повинен створити процес для цього клієнта. Але бокс створює нового клієнта.
Нижче я описав порядок дій. Все відбувається саме тому, що ви пишите. Але це питання не вирішує.
26.02.2021, 17:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дивлюсь лог https://crm.ohrana.ua/admin/logs/showall/ajax/?file=viber-2021-02-26.log
Час [2021-02-26 12:26:59]
Спершу надходить стартове повідомлення і в ньому є контекст. Але бокс на нього не реагує і не створює процес і не забирає ід клієнта і з контексту.
А наступне повідомлення вже написане клієнтом і в ньому немає контексту.
Тому зовсім не розумію задуманого алгоритму. Як потрібно передати контекст. щоб бокс його обробив? Ви самі написали, що на (conversation_started) не створюється процес, а саме в нього я можу передати контекст
26.02.2021, 17:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я знайшов помилку – після видачі кнопок не спрацьовував пошук клієнта по context – це виправлено.
Тепер при conversation_started (привітанні) знаходитиме контакт по ID, прописуватиме йому ідентифікатор вайбера. А вже при наступному повідомленні (event=message) буде додано подію цього повідомлення та дією створено процес.
01.03.2021, 16:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чудово. Тобто. тепер навіть якщо клієнт не писав нам, а тільки перейшов за посиланням, ми вже матимемо його вайбер id. Дякую. Пробуємо.
01.03.2021, 17:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максиме, перевірте, будь ласка, доопрацювання.
Почав підвисати крон. Може це збіглося так, але повідомлення відправлені до вайбера доставляються, відправляється відповідь, але процес не створюється.
https://crm.ohrana.ua/admin/customorder/obrashchenie-klienta/317811/edit/
Ось клієнт написав о 20:28, отримав відповідь, але процес утворився через 2 години
02.03.2021, 10:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Почав підвисати крон. Може це збіглося так, але повідомлення відправлені у вайбер доставляються, відправляється відповідь, але процес не створюється.

Жодних операцій з кроном тут не відбувалося.
Якщо у вас спостерігаються проблеми з роботою крона - виставляйте відповідну тему, дивитимуться.
02.03.2021, 17:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар