1b.app
Скопійоване посилання -

Нарахування бонусів

у нас на певному етапі замовлення потрапляє бонусом у картку менеджера, у деяких замовленнях дані по клієнту (П.І.Б.) передаються не повністю

в даному випадку з 8 бонусних замовлень у 3х дані про клієнтів тільки імена, хоча в замовленні вказані П.І.Б., хоча бонус менеджеру нараховується на етапі, коли вже надано послугу, тобто. усі повні дані внесені
Я думаю, що проблема в копіюванні даних на якомусь з первинних етапів, швидше за все підтягує повні дані по постійним клієнтам, де інформація про них вже є у нас спочатку, а нові копіюються з мінімальними вступними.
Питання: Чи не можу зрозуміти на якому етапі ми копіюємо дані клієнта для нарахування бонусів менеджеру?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Дане ПІБ береться з поля "Фіо клієнта процесу" в процесі, дане поле заповнюється після створення замовлення або зміни клієнта. Можливо, після цього ви в картці клієнта заповнюєте дані більш детально.
23.03.2021, 10:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

так, якщо клієнт н до нас звернувся вперше, то ми знаємо ім'я, після на етапах оформлення замовлення вносимо П.І.Б. Можете підказати як можна вирішити цю проблему? тому що буває близько 50% замовлень з ніками з інсти або просто іменами, це не зручно, доводиться заходити в кожне замовлення
23.03.2021, 10:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

В інтерфейсі процесу є блок "Інформація про контакт повна". У ньому є галочка "Пов'язана з карткою контакту", якщо вона включена, то у процесу завжди фіо буде синхронізуватися з фіо в картці клієнта
23.03.2021, 10:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Treebeard
the oldest of the Ents написав:
В інтерфейсі процесу є блок "Інформація про контакт повна". У ньому є галочка "Пов'язана з карткою контакту", якщо вона включена, то у процесу завжди фіо буде синхронізуватися з фіо в картці клієнта

так, додала цей блок, галочка стоїть, стояла значить) то як бачите дані залишалися старі, чомусь
23.03.2021, 13:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Коментар доступний мовою ru і ще не перекладений на поточну мову.
23.03.2021, 13:24

Вона могла поставитися по дефолту при виведенні блоку, але не обов'язково стояла в момент створення процесу та оновлення клієнта. У будь-якому випадку ви можете перевірити, чи нормально все працює оновивши фіо в картці клієнта і нарахувавши бонуси як завжди, наприклад з галочкою, що вже стоїть.
23.03.2021, 14:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Treebeard
the oldest of the Ents написав:
Вона могла поставитися по дефолту при виведенні блоку, але не обов'язково стояла в момент створення процесу та оновлення клієнта. У будь-якому випадку ви можете перевірити, чи нормально все працює оновивши фіо в картці клієнта і нарахувавши бонуси як завжди, наприклад з галочкою, що вже стоїть.

дякую, так і зроблю
23.03.2021, 14:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар