1b.app
Скопійоване посилання -

Сформувати очікуваний платеж на підставі додаткових полів процесу

Назва цільового гаманця зберігається у додатковому полі картки товару.
Для зарахування оплати на цільовий гаманець, на етапі обробки замовлення в процесі копіється назва цільового гаманця для початку додаткового поля картки товару в додаткове поле продукту процесу. Далі з додаткового поля продукту процесу додаткове поле процесу.
Очікуваний платіж формується правильно дією "Сформувати очікуваний платеж на підставі додаткових полів процесу", але колонка гаманець (акаунт) ожиданого платежу в результаті порожня.
Вкінці налаштувань дії обрано потрібне поле і в ньому точно є правильне назва гаманця, як вимагає інструкція, але очікуваний платіж формується з порожнім значенням цільового гаманця.
Підкажіть, будь ласка, що може спричиняти такий результат? Чи можливо я вибрав неправильний спосіб налаштування?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, наскільки я розумію, у вас в дії в полі Рахунок (аккаунт) вибрано не додаткове поле а стандартне. Відповідно вам потрібно заповнювати поле процесу Рахунок (аккаунт), а не додаток.
22.02.2021, 17:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую, але таке стандартне поле точно є? Я не знайшов ні в діях, ні в налаштуваннях інтерфейсу процесу.
У моїх налаштуваннях всі поля - додаткові
23.02.2021, 00:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дайте будь ласка посилання на налаштування дії та на процес, де можна подивитися результат його роботи. Я постараюся скрінами вказати що за поле
24.02.2021, 13:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Навіть не знаю як я маю Вам це передати вільним доступом.
Ось лінк на налаштування етапу процесу admin/shop/workflowstatus/99/action/new/ налаштована дія знаходиться в ньому, єдина у вимкненому стані. Чи можна ще якось давати лінк на налаштування дій?
За результатом роботи процесу так само не зрозумів, що саме треба передати.
24.02.2021, 19:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Петренко Андрій Валерійович
Клієнт писав/ла:
Навіть не знаю як я маю Вам це передати вільним доступом.

Не розумію, у чому складність. У ваш бокс ніхто не може потрапити не знаючи логіна та пароля, ви можете спокійно давати посилання на бокс. Саме в цій ситуації я прошу у вас:
1. Посилання на процес, у якому ви формуєте платіж
2. посилання на налаштування дій, її ви вже дали – дякую
26.02.2021, 14:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую, що прояснили.
Лінк на процес /admin/shop/workflow/16/constructor/
28.02.2021, 16:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Петренко Андрій Валерійович
Клієнт писав/ла:
Дякую, що прояснили.
Лінк на процес /admin/shop/workflow/16/constructor/

https://shopping.vstup.kiev.ua/admin/customorder/order/36051/edit/ мені потрібне таке посилання. Посилання на завдання, де ви формуєте документ. На конкретне завдання
04.03.2021, 14:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Зрозумів. Ви додали правильний лінк
04.03.2021, 15:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Відмінно, тепер скажіть будь ласка, що і за якими посиланнями мені потрібно зробити, щоб повторити вашу проблему.
04.03.2021, 15:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Прошу вибачення, я не можу цього тут написати
04.03.2021, 15:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар