1b.app
Скопійоване посилання -

не приходять платежі з приват24 для бізнесу, налаштування автоклієнта

не приходять платежі із приват24 для бізнесу.
є декілька питань:
1. у налаштуванні автоклієнта формат файлу для виписки DBF чи CSV?
2. Після налаштування автоклієнта пропонує встановити програму, цю програму необхідно постійно запускати щоб завантажилися платежі?
3. це правильне налаштування автоматизації? https://prnt.sc/w35c6j
що ще потрібно налаштувати?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Олександр писав/ла:
1. у налаштуванні автоклієнта формат файлу для виписки DBF чи CSV?

який вам завгодно
ми використовуємо API

2. Після налаштування автоклієнта пропонує встановити програму, цю програму необхідно постійно запускати щоб завантажилися платежі?

ми не ПриватБанк - ми не знаємо як працює їх ПЗ
ми використовуємо API

3. це правильне налаштування автоматизації? https://prnt.sc/w35c6j

Ви не вказали налаштування "Номери рахунків (через кому)"
16.12.2020, 16:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Ви не вказали налаштування "Номери рахунків (через кому)"

що там потрібно вказати?
https://prnt.sc/w457k9
цього достатньо чи потрібен ще логін та пароль?
16.12.2020, 20:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Олександр писав/ла:
що там потрібно вказати?
https://prnt.sc/w457k9
цього достатньо чи потрібен ще логін та пароль?

у дії необхідно вказати номери рахунків, з яких по АПІ отримувати виписку
17.12.2020, 15:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:

Олександр писав/ла:
що там потрібно вказати?
https://prnt.sc/w457k9
цього достатньо чи потрібен ще логін та пароль?

у дії необхідно вказати номери рахунків, з яких по АПІ отримувати виписку

запрацювало, але платіж не прив'язується до клієнта, хоча у призначенні платежу є номер замовлення і прізвище клієнта.
Що необхідно зробити щоб за номером замовлення прив'язувався платіж?
18.12.2020, 09:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олександр писав/ла:
запрацювало, але платіж не прив'язується до клієнта, хоча у призначенні платежу є номер замовлення і прізвище клієнта.
Що необхідно зробити щоб за номером замовлення прив'язувався платіж?

Відповідним чином налаштувати дію - там можна як створювати клієнта за даними платежу, так і шукати процес регулярного вираження на підставі призначення платежу.
Якщо самостійно не вийде - дасте посилання на платіж і процес, я підкажу як налаштувати з регулярним вираженням пошуку процесу.
18.12.2020, 16:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:

Олександр писав/ла:
запрацювало, але платіж не прив'язується до клієнта, хоча у призначенні платежу є номер замовлення і прізвище клієнта.
Що необхідно зробити щоб за номером замовлення прив'язувався платіж?

Відповідним чином налаштувати дію - там можна як створювати клієнта за даними платежу, так і шукати процес регулярного вираження на підставі призначення платежу.
Якщо самостійно не вийде - дасте посилання на платіж і процес, я підкажу як налаштувати з регулярним вираженням пошуку процесу.

можна зробити щоб створювало клієнта при вихідних платежах, а наступного разу той самий одержувач платежу призначало нею.
а для вхідних платежів щоб шукало за номером процесу, можливо по-різному написаний. №1111, №1111, #111 або просто номер.
18.12.2020, 17:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олександр писав/ла:
можна зробити щоб створювало клієнта при вихідних платежах, а наступного разу той самий одержувач платежу призначало нею.

у вас є можливість включити створення клієнтів.
якщо ж ви хочете, щоб це працювало лише в 1 напрямку - це потрібно допрацьовувати налаштування за 1 годину

Олександр писав/ла:
а для вхідних платежів щоб шукало за номером процесу, можливо по-різному написаний. №1111, №1111, #111 або просто номер.

у дії є можливість налаштування регулярного виразу для пошуку ідентифікатора/зовнішнього ідентифікатора процесу.
якщо потрібно по полю "номер" процесу - це так само потрібно доопрацьовувати за 1 годину
21.12.2020, 15:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:

Олександр писав/ла:
можна зробити щоб створювало клієнта при вихідних платежах, а наступного разу той самий одержувач платежу призначало нею.

у вас є можливість включити створення клієнтів.
якщо ж ви хочете, щоб це працювало лише в 1 напрямку - це потрібно допрацьовувати налаштування за 1 годину

Олександр писав/ла:
а для вхідних платежів щоб шукало за номером процесу, можливо по-різному написаний. №1111, №1111, #111 або просто номер.

у дії є можливість налаштування регулярного виразу для пошуку ідентифікатора/зовнішнього ідентифікатора процесу.
якщо потрібно по полю "номер" процесу - це так само потрібно доопрацьовувати за 1 годину

потрібна доопрацювання що шукало за номером процесу, і байдуже які символи до чи після номера.
і ще потрібна доопрацювання якщо коментар платежу " переказ власних коштів " щоб переводилися гроші в інший гаманець.
та будь-який інший текст що я вкажу та будь-який гаманець
26.12.2020, 20:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олександр писав/ла:
потрібна доопрацювання що шукало за номером процесу, і байдуже які символи до чи після номера.

З подібними умовами - ми хіба що могли б звернутися за допомогою на телеканал СТБ до програми "Битва екстрасенсів", аби зрозуміти, що саме є номером процесу. Але, на жаль, API вони не мають.
Необхідно налаштовувати регулярне вираз - воно дозволяє зробити перелік символів, які будуть перед номером процесу. Якщо вам потрібна в цьому допомога - за доопрацювання в 1 годину ми зможемо налаштувати (з вас тільки всі приклади шаблонів номерів).

Олександр писав/ла:
і ще потрібна доопрацювання якщо коментар платежу " переказ власних коштів " щоб переводилися гроші в інший гаманець.
та будь-який інший текст що я вкажу та будь-який гаманець

Можу запропонувати вам мультиналаштування аналогічно за регулярним виразом (щоб вказати частину фрази) щоб визначати на який гаманець проводити платіж. Це буде у вигляді мультинастроювання рядкового, у кожному рядку 2 поля - регулярне вираження та селектор гаманця для проведення платежу. Доопрацювання цієї настройки займе 4 години.
28.12.2020, 09:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мені теж була б цікава доопрацювання, щоб підв'язувало платежі за номером процесу
03.01.2021, 22:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олександр писав/ла:
давайте рахунок

Уточніть, будь ласка, на який саме з варіантів вам потрібен рахунок?
04.01.2021, 13:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:

Олександр писав/ла:
давайте рахунок

Уточніть, будь ласка, на який саме з варіантів вам потрібен рахунок?

я помітив що якщо вказано номер процесу платіж прив'язується , допоможіть налаштувати щоб не знаходить за номером процесу шукало на прізвище.
І потрібно щоб у описі платежу написано " переказ власних коштів " щоб переводило в інший гаманець
04.01.2021, 15:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

і ще питання, чому створюється очікуваний платіж? у мене в БП при оплаті на рахунок я його ніде не ставив, а він все одно створюється.
04.01.2021, 15:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олександр
Клієнт писав/ла:
я помітив що якщо зазначений номер процесу платіж прив'язується, допоможіть налаштувати щоб не знаходить за номером процесу шукало на прізвище.
І треба щоб у описі платежу написано " переказ власних коштів " щоб переводило в інший гаманець

Так може ви для початку визначитеся що вам потрібно - за номером чи прізвищем?
Де буде прізвище і в якому вигляді – нам вигадати самим?

Олександр писав/ла:
і ще питання, чому створюється очікуваний платіж? у мене в БП при оплаті на рахунок я його ніде не ставив, а він все одно створюється.

Нічого не відбувається просто так.
Перевіряйте налаштування своїх автоматизацій (автоматичні дії / на етапі / процедури).
04.01.2021, 16:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:

Олександр
Клієнт писав/ла:
я помітив що якщо зазначений номер процесу платіж прив'язується, допоможіть налаштувати щоб не знаходить за номером процесу шукало на прізвище.
І треба щоб у описі платежу написано " переказ власних коштів " щоб переводило в інший гаманець

Так може ви для початку визначитеся що вам потрібно - за номером чи прізвищем?
Де буде прізвище і в якому вигляді – нам вигадати самим?

Олександр писав/ла:
і ще питання, чому створюється очікуваний платіж? у мене в БП при оплаті на рахунок я його ніде не ставив, а він все одно створюється.

Нічого не відбувається просто так.
Перевіряйте налаштування своїх автоматизацій (автоматичні дії / на етапі / процедури).

так може ви спочатку згадаєте про що йдеться? я нагадаю, йдеться про прив'язку платежів, і клієнт може будь-що написати в призначенні. Якщо за номером прив'язує це ок, якщо немає, потрібно шукати на прізвище. А як можемо бути прізвище? це текст, який складається з букв.
04.01.2021, 16:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олександр писав/ла:
А як можемо бути прізвище? це текст, який складається з букв.

За даними платника, шукає клієнта.
Ви хочете ще хочете процес у певному БП цього клієнта шукати?
04.01.2021, 17:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар