1b.app
Скопійоване посилання -

у фінансах треба змінити логіку розрахунку на базову валюту.

Базовою валютою у нас є євро. Коли я вношу в доларову касу кошти (вхідний), то хочу вказати свій курс – виходити дурниця. А справа в тому, що я вказую курс відношення долара до євро (0,83), а система переводитиме на грн, а потім ще раз за курсом на долари.
Що потрібно: зробити основною валютою євро і всі курси ставити по відношенню до євро, а не через гривню.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Суть у тому, що курс ЗАВЖДИ вказується щодо головної валюти системи. Змінити головну валюту системи можна тільки коли в системі ще немає платежів, замовлень, складських операцій тощо тому що всі вони вже використовують стару базову валюту. Вкажіть свій бокс, я подивлюсь, чи можна змінити базову валюту на євро.
12.07.2022, 17:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Із самого початку замовляли євро – як базову валюту.
https://kolotebe.1b.app/
Платежів у нас ще нема. Тобто можна все змінити, якщо не правильно було налаштовано із самого початку. Можна все видалити та записати по-новому.
12.07.2022, 18:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

з базовою валютою на цьому боксі все окей. Ось лише з курсами проблема. Курс базової валюти має бути 1 (одиниця) а решта підлаштовується під нього.
12.07.2022, 18:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар