1b.app
Скопійоване посилання -

Платежі з майбутнього та помилки в касі – це Баг?

Раніше вже мав проблему з відв'язкою величезної кількості платежів від замовлень і нестикуванням за балансом, що виникла раптово. Тепер ось утворився "мінусовий" баланс на карті та переглядаючи побачив платіж із майбутнього з датою за Липень, та дублі платежів у системі. Періодично робимо звіряння щодо балансів і це виникло вчора/сьогодні, зауважив сьогодні. Бачу проблему в тому, що не видно, наприклад, показник До і після проведення платежу, щоб знаходити нестикування. у нас не критично і система обліку дозволяє вирівнювати помилки на сьогодні, але загалом вони відбуваються вже не раз і на їх пошук і усунення йде пристойно часу
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


ось завдання створені на базі платежів, яких не було за фактом сьогодні
09.06.2022, 17:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ось ще вчора з'явилося, і поки це бачу в одному гаманці (карта привату) у інших не бачу проблем
10.06.2022, 08:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Відпишіться в темі https://1b.app/ua/forum/finances/13930-platezhi-iz-budushchego-/ , там у одного з клієнтів така сама проблема з платежами з неправильною датою. Якщо у вас це досить часто ми зможемо подивитися хто косить - бокс або приват
10.06.2022, 11:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

це продовжується і платежі за давні дати дублі тягнуться, баланс живе своїм життям. Зараз із цієї карти нічого не робили 2 дні. а платежі на неї з'являються у системі
10.06.2022, 18:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ось за пару днів 3 рази імпорт платежу одного в систему, але призначення в них до речі різне, але це один плат'ж там видно
https://vmk.crm-onebox.com/app/payments/34586/control/
https://vmk.crm-onebox.com/app/payments/34478/control/
https://vmk.crm-onebox.com/app/payments/34494/control/
11.06.2022, 07:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


і це не припиняється, дублі з'являються постійно
11.06.2022, 12:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

І це кожного дня по 4-10 платежів з'являються в системі, і вони як за пару місяців зарані так і були з майбутнього. вже були на всіх акаунтах карток приват. саме за картками тяні мінусові в основному платежі за 2-3 місяці.
прошу знайти проблему, це ж просто капець
13.06.2022, 07:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я додав логи, завтра ми зможемо їх подивитися та дізнатися у чому помилка.
13.06.2022, 18:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я зараз чищу всі ліві платежі, їх поки що не чіпати?
13.06.2022, 20:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Логи у вас вже працюють, стежте сьогодні за новими платежами. З того що вже зараз - приват не реагує на фільтрацію платежів днями, тобто. йому передають - "дай платежі за сьогодні", а він віддає пачку платежів за різні дні, наприклад, за 2022-05-14 віддає платежі за минулий та поточний метод. Написав з цього приводу тикет на технічну підтримку api привату, коли буде відповідь - повідомлю тут
14.06.2022, 09:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую. значить ця проблема не тільки у мене має бути якщо у нього проблеми з Апі
14.06.2022, 09:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я бачу щонайменше 5 клієнтів, які вже звернулися із цією проблемою. Відстежуйте платежі сьогодні та не видаляйте дублі, подивимося, що з датами буде сьогодні
14.06.2022, 10:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ну всі дні даті різнобій, але в межах 5-6 місяців. добре не видаляю
14.06.2022, 14:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

за сьогодні на https://vmk.crm-onebox.com/ поки що не бачу платежів за неправильні дати. Може є в когось іншого?
14.06.2022, 16:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у мене при надходженні платежу в систему створюється Б/П і сьогоднішні. І що на 20003 він взагалі щодня по кілька разів імпортується
14.06.2022, 16:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

якби в мене не було цього процесу, то ці платежі знайти вкрай важко
14.06.2022, 16:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Неодноразово зауважував, що Коментарі платежів можуть змінюватися самі собою.
Наприклад надходить платіж з одним коментарем і якщо за кілька годин видалити цей платіж, то за хвилину може з'явиться з коментарем.
І (не стверджуватиму точно) було що Коментар міг змінитися без видалення платежу (можливо після збереження платежу) - зверніть на це увагу при пошуку проблеми з дублікатами.
14.06.2022, 22:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олександр писав/ла:
Неодноразово зауважував, що Коментарі платежів можуть змінюватися самі собою.
Наприклад надходить платіж з одним коментарем і якщо за кілька годин видалити цей платіж, то за хвилину може з'явиться з коментарем.
І (не стверджуватиму точно) було що Коментар міг змінитися без видалення платежу (можливо після збереження платежу) - зверніть на це увагу при пошуку проблеми з дублікатами.

так, це так і є я теж підтверджую що комент трохи відрізняються у однакових сум платежів
14.06.2022, 22:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Знайшли помилку у видачі апі-привату деталі тут в останніх коментарях. Чекаємо на відповідь від підтримки
15.06.2022, 16:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


У мене взагалі веселуха. Сьогодні побачив. Думаю багато таких платежів
16.06.2022, 11:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Відповіді від привату поки немає, думаю там якісь серйозні проблеми виникли раз такий бардак в апі. Зі свого боку можу запропонувати хотфікс, який зробить, щоб дією додавалися тільки платежі з поточною датою і щоб на пошук платежу впливав лише його код, і дата не враховувалася. Так ми принаймні зможемо уникнути дублів, доки приват вирішуватиме свою помилку.
16.06.2022, 14:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


За 1год можна зробити такі опції.
20.06.2022, 10:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

бл. виставте рахунок, а то задерло видаляти ці платежі, що дублюються по 10 разів на день
20.06.2022, 10:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ярина
Іменна ліцензія

anonymous hamster
OneBox production написав:
За 1год можна зробити такі опції.

доброго дня! для інших проектів можна зробити такий хотфікс? треба платити за кожен бокс окремо?
20.06.2022, 16:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

з обіду сьогодні до речі не приходить платежів
20.06.2022, 16:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

зайвих чи лівих мав на увазі. а до цього постійно йшли
20.06.2022, 16:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо сьогодні платежів кривих немає, можливо, приват викотив у себе фікс проблеми. Якщо так, то з нашого боку сенс робити його немає. Якщо робити, то завтра викотиться автоматично на всі системи. У когось сьогодні були платежі з неправильною датою чи вже нормально працює імпорт? Якщо робити фікс, то викотиться завтра автоматично на всі системи з os
20.06.2022, 17:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Додав у дію для os налаштування:
Створювати тільки платежі, створені в поточний календарний день
Шукати платежі лише за кодом. За замовчуванням пошук відбувається по полях код+дата
За описом думаю зрозуміло, що роблять. Обидві потрібно включити, поки приват не пофіксує помилку. Поштою підтримка поки що не відповідає.
20.06.2022, 21:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

anonymous hamster
OneBox production написав:
Додав у дію для os налаштування:
Створювати тільки платежі, створені в поточний календарний день
Шукати платежі лише за кодом. За замовчуванням пошук відбувається по полях код+дата
За описом думаю зрозуміло, що роблять. Обидві потрібно включити, поки приват не пофіксує помилку. Поштою підтримка поки що не відповідає.

Там же є імпорт платежів за картками та рахунком
21.06.2022, 09:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

глючить лише одну дію. Для mvp поки фіксу немає
21.06.2022, 10:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Приват за тиждень визнав помилку:
"Получили інформацію від розробників, на поточний момент дійсно є точково у деяких клієнтів не корректні відпрацювання з отримання виписок, через перехід на новий сервіс, питання вже на опрацюванні у розробників, після переходу на новий сервіс повністю, цю помилку опрацювання буде усунено."
Я думаю на фікс піде пару тижнів, якщо з такою швидкістю й надалі піде.
23.06.2022, 10:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар